Móda

Připravujete se na koupací sezónu?

Jaro je v plném proudu a ačkoliv je na koupání ještě brzy, mnoho z nás se již na koupací sezónu připravuje. Léto by mělo být mnohem teplejší, než loni a podle meteorologů se máme na co těšit. Pokud jste si minulý rok koupání a opalování neužily, můžete to letos napravit. Ti, kteří už to nemohou vydržet, si již jistě zakoupili letenky na atraktivní last minute do některé z exotických destinací. Ostatní zatím shazují nadbytečná kila, která jim zůstala po Vánocích a vybírají si nové plavky. A jak jste na tom vy? Cítíte se v bazénu jako ryba ve vodě, nebo dáváte přednost opalování pěkně na lehátku?

Vyžrala vám plavky sůl?

Rozhodly jste se, že si o víkendu zajdete na krytý bazén, abyste zjistili, zda jste ještě nezapomněli plavat a při pohledu do skříně vás čekalo nemilé překvapení? Jak je možné, že jste si až teď všimly, že vaše plavky vyžrala sůl? Nedá se nic dělat, budete si muset pořídit nové. Ty staré už byly beztak nemoderní a tak nějak menší, než minulý rok. Pokud se vám pro ně nechce do obchodu, kupte si je přes internet. Pokud se ve dvoudílných plavkách necítíte dobře, objednejte si jednodílné. Zakryjí vše, co by nemělo být vidět a dodají vám více sebedůvěry.

Spodní prádlo, které vám „vylepší“ postavu

Plavky už máte a když už nakupujete, nehodilo by se vám nové spodní prádlo? Pakliže jste nespokojená se svým tělem a na vašich prsou se podepsalo kojení, kupte si podprsenky, které vašim vnadám dodají dokonalý tvar. Push-upky jsou velmi populární a na internetu je seženete velmi levně. V podprsence, která vám udělá smyslný dekolt, se budete cítit opravdu příjemně a určitě se zavděčíte i vašemu partnerovi.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.