Uncategorized

Dětský nábytek: 3 věci, které nemohou v dětském pokoji chybět

Království těch nejmenších je bezesporu místem, na které je třeba se v interiéru rodinného domu i bytu soustředit. Vždyť pro děti chceme jen to nejlepší. Koupit nábytek do dětského pokoje lze v mnoha různých podobách. Orientovat bychom se měli především podle jeho funkčnosti a vzhledu. Nezapomeňme, že dětský pokoj je místem, kde se dítě učí, relaxuje a samozřejmě i spí. Této skutečnosti by měl odpovídat také i nábytek, který budeme nakupovat. Vsadit byste měli na následující 3 kusy.

Bytelná kvalitní postel

V hlavní roli bude bezesporu věk dítěte. Pomineme-li nejmenší děti, pak se vyplatí vsadit na klasickou postel. Optimální je klasický model z lamina, který není tak drahý jako masivní variace. Výborné jsou i vyvýšené postele. Pod nimi vzniká dostatek prostoru pro dětské hřiště. Především menší děti ocení, že mohou mít pod postelí třeba garáž na svá auta nebo malý pokojíček pro panenky. I taková dětská kuchyně se tady vyjímá.

Velký pracovní stůl

Už od předškolního věku dítě potřebuje stůl. Zpočátku si u něj pouze hraje a maluje, nicméně postupně už začnou domácí úkoly. Stůl musí být jednak bytelný a jednak také řešený co možná nejvíce funkčně. Jeho součástí by měly být i zásuvky, v nichž si najdou místo pastelky, pravítka sešit a další věci, jež dítě potřebuje. Zapomenout nelze ani na vhodně řešené osvětlení pracovní plochy stolu.

Prostorná a přehledně řešená šatní skříň

Při stavbě nového domu nebo rekonstrukci objektu asi většina lidí nepočítá s šatnou u dětského pokoje. Oblečení dítěte se tradičně dává do standardních nebo vestavěných skříní. Ty musí být řešeny co možná nejpřehledněji. Ideální je spousta různých poliček, zásuvky a šatní tyč. Ať už potřebujete sehnat jakýkoli nábytek, podívejte se do e-shopu Banaby. K dispozici je tady kompletní vybavení do dětského pokoje za výhodné ceny.

Preferujete-li nákup ve slovenském e-shopu, nezapomeňte se podívat na nabídku slovenské verze e-shopu Banaby.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.