Skvělé tipy

Trápí vás vlhké zdivo nebo omítky? Problému se zbavíte sanací

Vlhké či mokré zdivo je vždy předzvěstí vážných problémů. A to jednak plísně a v druhé řadě i výrazného snížení životnosti stavebního materiálu. Někdy se slze nadměrné vlhkosti zbavit jednorázovým vysušením, ale pokud jev přetrvává, je jasné, že bude nutná realizace komplexního opatření v podobě sanace zdiva.

Sanace omítky je efektivní a dlouhodobé řešení problémů s vlhkostí. Jedná se o systém hydroizolačních, vysoušecích a stavebních opatření, která vedou k trvalému snížení vlhkosti ve zdivu.

K nejčastějším příčinám nadměrné vlhkosti patří špatná nebo zcela chybějící izolace, dlouhodobě zanedbaný údržba stavby, zanesení drenáží, překročení životnosti izolačních materiálu nebo zásadní změna způsobu používání objektu.

Problém s vlhkostí by měl být neprodleně vyřešen – jedině tak majitel předejde tvorbě plísní a škodám, které způsobí snížení životnosti stavebního materiálu. V tomto ohledu vám pomohou jedině profesionálové, kteří se zabývají sanací omítek.

sanace-vlhkeho-zdiva

Hledáte-li spolehlivou firmu pro sanace Praha, obraťte se na Bosta Holding. Kořeny společnosti sahají do roku 1990 a odstraněním vlhkosti má bohaté zkušenosti. Prvním krokem je prohlídka místa přímo u klienta, následuje stanovení posudku a cenová kalkulace. Po odsouhlasení nastává realizace.

Bosta Holding provádí sanace omítky v interiérech, a to pomocí sanačních malt a stěrek, jakožto i doplňkovými opatřeními (např. systém „iglů“ pod podlahovou konstrukcí). Odstranění vlhkosti v exteriéru probíhá formou realizace nových izolací a drenážních jam nebo nuceným přečerpáváním do kanalizace. Na provedenou práci dostanete záruku až na 5 let.

Chcete-li se o sanačních pracích pro Prahu dozvědět další informace, pokračujte na www.sanace-praha.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.