Skvělé tipy

Trápí vás vlhké zdivo nebo omítky? Problému se zbavíte sanací

Vlhké či mokré zdivo je vždy předzvěstí vážných problémů. A to jednak plísně a v druhé řadě i výrazného snížení životnosti stavebního materiálu. Někdy se slze nadměrné vlhkosti zbavit jednorázovým vysušením, ale pokud jev přetrvává, je jasné, že bude nutná realizace komplexního opatření v podobě sanace zdiva.

Sanace omítky je efektivní a dlouhodobé řešení problémů s vlhkostí. Jedná se o systém hydroizolačních, vysoušecích a stavebních opatření, která vedou k trvalému snížení vlhkosti ve zdivu.

K nejčastějším příčinám nadměrné vlhkosti patří špatná nebo zcela chybějící izolace, dlouhodobě zanedbaný údržba stavby, zanesení drenáží, překročení životnosti izolačních materiálu nebo zásadní změna způsobu používání objektu.

Problém s vlhkostí by měl být neprodleně vyřešen – jedině tak majitel předejde tvorbě plísní a škodám, které způsobí snížení životnosti stavebního materiálu. V tomto ohledu vám pomohou jedině profesionálové, kteří se zabývají sanací omítek.

sanace-vlhkeho-zdiva

Hledáte-li spolehlivou firmu pro sanace Praha, obraťte se na Bosta Holding. Kořeny společnosti sahají do roku 1990 a odstraněním vlhkosti má bohaté zkušenosti. Prvním krokem je prohlídka místa přímo u klienta, následuje stanovení posudku a cenová kalkulace. Po odsouhlasení nastává realizace.

Bosta Holding provádí sanace omítky v interiérech, a to pomocí sanačních malt a stěrek, jakožto i doplňkovými opatřeními (např. systém „iglů“ pod podlahovou konstrukcí). Odstranění vlhkosti v exteriéru probíhá formou realizace nových izolací a drenážních jam nebo nuceným přečerpáváním do kanalizace. Na provedenou práci dostanete záruku až na 5 let.

Chcete-li se o sanačních pracích pro Prahu dozvědět další informace, pokračujte na www.sanace-praha.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.