Skvělé tipy

Nenechávejte své cennosti napospas nezvaným hostům

Máte doma cennosti? Jakpak by ne, každý dům ukrývá něco, čeho si jeho obyvatelé velmi cení. Zlaté mince, cenné papíry, umělecká díla, nebo „jen“ fotoalba se snímky, o které byste nechtěli nikdy přijít. Každý z nás má jiné hodnoty, ale jisté je, že všechny důležité věci by měly být umístěny na bezpečném místě. A znáte něco bezpečnějšího než trezor? Možná by se jeden takový hodil i vám…

Jaký je rozdíl mezi sejfem a trezorem?

Trezory a sejfy – pro většinu z nás dva termíny, které označují jedno a to samé. Ve skutečnosti je mezi nimi rozdíl. Sejfy jsou jedno nebo dvouplášťové bezpečnostní schránky, které lze umístit kdekoliv. Můžete je postavit volně, ukotvit k podlaze nebo ke zdi, případně v rámci rekonstrukce zazdít. Představují ideální bezpečnostní schránku do domácností, automobilů či lodí. Sejfy však nejsou certifikovány, kdežto trezory splňují požadovaná kritéria a jsou zařazeny podle bezpečnostních tříd.

To nejlepší pochází z Rakouska

V praxi se trezory dělí na pět bezpečnostních tříd a lze je pojistit. Chcete-li své cennosti umístit do trezoru, který vyhovuje nejpřísnějším bezpečnostním normám, vsaďte na bezpečnostní skříně od tradičního rakouského výrobce Wertheim. Společnost se výrobou trezorů zabývá již 150 let a nabízí trezory I.-V. bezpečnostní třídy, ale také speciální protipožární skříně, které váš majetek ochrání i v případě požáru.

Technické specifikace a detailní informace o nabízených trezorech najdete na www.wertheim.at. Trezorová technika od společnosti Wertheim patří k absolutní špičce a využívají ji banky, hotely, obchodníci i soukromé osoby. Výrobce nabízí komplexní řešení a jeho portfolio zahrnuje také dřevěný nábytek na míru, jehož součástí je důmyslně vsazená kovová konstrukce. Mezi významné zákazníky, kteří si nemohou bezpečnosti trezorů z dílen Wertheim vynachválit, patří i Raiffeisenbank, Volksbank, McDonalds nebo Hilton.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.