Zahrada a rostliny

Příjemné chvíle díky pohodlnému zahradnímu nábytku

Chcete možnosti své zahrady využít naplno? Záhony s vlastnoručně vypěstovanou zeleninou zde jistě mají své právoplatné místo, ale neméně důležité je také stabilní zahradní nábytek.

Zahrada by totiž měla plnit nejen užitnou funkci, ale také by měla vybízet k odpočinku a relaxaci. Od toho je tu zahradní nábytek, který by měl být rovněž příjemný na pohled a dokonale zapadat do krajiny. I proto se čím dál větší popularitě těší umělý ratan, který je mimořádně odolný, ale od přírodního je téměř k nerozeznání. Jaký zahradní nábytek patří k základní výbavě?

Dokonalý relax po náročném dni

Potřebujete po náročném dni v práci načerpat síly a na chvíli zapomenout na všudypřítomný shon? Pak se vám jistě dokonale osvědčí komfortní houpačka, ve které si opravdu odpočinete. Aby byla idyla perfektní, připravte si oblíbený bylinkový čaj či šálek kvalitní kávy a uvidíte, že vaše síly se brzy obnoví. A víkendové odpoledne ve společnosti knihy se stane balzámem na vaši duši, vaším oblíbeným rituálem…

Příjemné posezení s rodinou a přáteli

Výborné pohoštění pod širým nebem – grilované dobroty, osvěžující zmrzlina, právě sklizené ovoce, vychlazené pivo… Jak si představujete jarní a letní pohodu vy? Zahradní stoly se nemusí prohýbat pod vybranými lahůdkami, stačí vaše oblíbené dobroty a příjemná společnost přátel a rodiny!

Pro větší sešlosti, zahradní párty a rodinné oslavy jsou jako stvořené prostorné zahradní lavice, které vynikají mimořádnou stabilitou. Konečně tak budou mít všichni vaši hosté místo a vy nebudete muset neustále řešit problém s nedostatkem židlí… Ale pro všechny případy mějte v záloze i zahradní židle. Pokud si potrpíte na dokonale sladěné vybavení barevně i stylově, ideální řešení představují moderní zahradní sety.

Letní idyla na dosah

Slunečné letní dny je nejlepší strávit v příjemném stínu stromů. V takovém případě je nepostradatelné zahradní lehátko, které doplní stylový slunečník. Co víc si v horkém dni přát? Snad jen džbán ledové limonády!

Romantické chvíle pod noční oblohou

Jak si vychutnat pohled na nádhernou noční oblohu? Přece z pohodlného zahradního křesla, které se v každé rodině velmi brzy stane nedostatkovým zbožím. Dlouhé letní večery přímo vybízí k relaxaci pod širým nebem. Není potřeba nic dalšího, snad jen pohodlné polstrování, případně nějaký pléd, aby si na vás chlad nepřišel.

O větší pohodlí na stylovém zahradním nábytku se postará také komfortní polstrování. Aby pečlivě vybraný zahradní nábytek zůstal déle jako nový, je vhodné používat ochranný olej.

Také zbožňujete pohodové chvíle na zahradě? Pak se na nastávající sezónu důkladně připravte a doveďte svou zahradu k naprosté dokonalosti!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.