Pohodlně se usaďte. Máte na čem?

Také se už nemůžete dočkat na pohodové letní posezení na zahrádce? Nabízí se však příhodná otázka – máte si vůbec na co sednout? V případě negativní odpovědi pro vás máme dobrou správu. Nabídka zahradního nábytku českého výrobce KOVO-ART je natolik bohatá, že v ní najdete svého favorita i vy.

Díky KOVO-ART léto rozhodně neprostojíte

Preferujete-li přírodní materiály, budou se vám sestavy z jehličnatého dřeva líbit. Zahradní nábytek je k mání v mnoho designových provedeních a je jen na vás, zda si ho necháte vyrobit včetně povrchové úpravy, nebo si ho přizpůsobíte podle svého gusta. Kromě piknikového setu, venkovní lavičky a klasických souprav, se nabízí také zastřešená alternativa, která najde uplatnění nejen jakožto odpočívadlo na cyklostezce, ale i jako „náhražka“ menšího altánu. Dřevěné posezeníVraťme se však ještě na chvíli k lavičkám. KOVO-ART je vyrábí v mnoha designových provedeních a nechybí bezúdržbové lavičky z kvalitní oceli, ani skutečně stylové kousky, které kombinují kov s masivním dřevem. Součástí nabídky jsou i lavičky z betonu, pro které je typický účelný design, perfektní stabilita a pevné spoje. Betonovým lavičkám nevadí nepříznivé počasí a vydrží opravdu dlouho.

Postavte svým dětem soukromé hřiště

Sháníte-li příjemné útočiště pro své děti, sáhněte po některém z dětských domků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, kterou tvoří hoblované řezivo. Díky ekologickému nátěru si vysloužili certifikaci pro použití na dětských hřištích. Jedno takové si ostatně můžete postavit i vy – KOVO-ART vyrábí i kolotoče, pružinové houpačky a pískoviště. Kompletní nabídku laviček, zahradního nábytku a dalšího příslušenství si můžete prohlédnou na kovo-art.cz.

Publikováno: 29. 05. 2013

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: lavička | lavičky