Zahrada a rostliny

Zahradní lehátko – užijte si zahradní pohodu

Každý z nás si jistě rád vychutná chvíle příjemného odpočinku v přírodě. Pro chvíle odpočinku strávené na vaší zahradě vám poslouží i obyčejná plastová židle, kterých je na trhu nepřeberné množství a v různých cenách. Pro větší komfort a relax doporučujeme pořídit si kvalitní zahradní lehátko.

Zahradní lehátko krom toho, že nabízí možnost se na něm příjemně natáhnout, si vás získá i množstvím možných využití. Můžete ho použít při slunění na zahradě, odpočívat u bazénu, usadit na něj hosty během zahradní party. Avšak použití zahradního lehátka rozhodně není pouze otázkou letních měsíců, hodí se i do prosklených zimních zahrad.

Při výběru se zaměřte na jeho kvalitu

Jak si vybrat vhodné zahradní lehátko? Alfou a omegou správného výběru kvalitního zahradního lehátka je zvolení dostatečně pevného a odolného rámu, ten je nejčastěji vyráběn z kovu. To má hned tři důvody – kov je relativně levný, pevný a zároveň mu příliš nevadí ani voda. Lehátka s kovovým rámem se tedy hodí třeba k bazénu, nemusíte je navíc uklízet ani při dešti. Nejlevnější zahradní lehátka jsou ta vyráběná z plastu.

Poslední z možností je dřevěný rám – taková lehátka jsou sice dražší, ale mohou se pyšnit jednoznačně nejatraktivnějším designem a přírodním vzhledem, který bude perfektně ladit k vaší zahradě. Řada zahradních lehátek, především tedy těch dřevěných a s kovových, bývá ještě vybavena potahem, ten by měl být hlavně měkký a pohodlný. Suverénně nejvíce lehátek má látkové potahy, jež jsou vhodné i pro použití u bazénu. Nabídka potahů je pestrá rovněž co se barev týče, nejpopulárnější jsou nicméně potahy v černé, modré a zelené barvě.

Polohovatelná lehátka pro ještě větší pohodlí

Materiál rámu a potahu je sice důležitým kritériem výběru, ale tím vůbec nejdůležitějším je samozřejmě to, jak se vám bude na lehátku ležet. Rozhodně se tedy neostýchejte a klidně si lehátko vyzkoušejte přímo v prodejně, jen tak totiž skutečně poznáte, jak je vybrané lehátko pohodlné. Zároveň si otestujete také to, že výrobcem udávané maximální zatížení odpovídá realitě a lehátko vás bez problémů udrží a je stabilní, tím pádem zcela bezpečné.

Dále rozhodně stojí za zvážení pořízení polohovatelného zahradního lehátka, díky němuž si budete moci pokaždé vybrat takový sklon opěrky, jenž vám bude zrovna v danou chvíli nejvíce vyhovovat. Vítaným plusem je také možnost složení lehátka, značně vám to totiž usnadní jeho skladování.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.