Dokonalá garážová vrata – šperk celého domu

Mát

Funkčnost, bezpečnost a spolehlivost Nedílnou součást domu představují garážová vrata, která zaujímají velkou, a tím pádem nepřehlédnutelnou plochu. Minimálně jeden automobil najdeme prakticky v každé domácnosti, vlastní garáž proto není známkou luxusu, ale praktickým řešením, které naše motorové vozidlo uchrání nejen před případnými zloději, ale i před nepříznivým počasím. K hlavním kritériím při výběru vrat by proto měla patřit kvalita, která jde ruku v ruce s funkčností. Přílišná spořivost není na místě, vždyť vrata nám musí spolehlivě sloužit 365 dní v roce. Postrádat by rozhodně neměla ochranné prvky, které zabrání úrazům a nehodám v podobě sevřených rukou a různých zhmožděnin. Informovat se nezapomeňte také na to, jestli je možné otevřít je i v případě výpadku elektrického proudu.

Funkčnost, bezpečnost a spolehlivost ovšem nejsou jedinými vlastnostmi, které od kvalitních garážových vrat očekáváme. Stále větší důraz klademe na jejich estetickou stánku. Pozornost soustřeďujeme na to, jak vypadají, jestli budou ladit s okny, plotem, fasádou a vůbec s celým okolím domu a nebudou působit jako pěst na oko. Sortiment je dnes hodně široký, ať už jde o styly, designy, materiály, barvy i ceny. V podstatě tak máme volnou ruku a jediné, čím jsme limitováni, je prostor a naše fantazie.

Trendy vrat se neustále mění. Tradičně největší oblibě se ale těší ta z přírodních materiálů, které domov co nejvíce přibližují přírodě. Pokud se vám ale toto povedení zdá trošku fádní a toužíte spíš po něčem jedinečném a opravdu originálním, pak vsaďte na novou a vskutku unikátní technologii digitálního tisku Dura Print. Díky ní můžete design garážových vrat přizpůsobit třeba svojí náladě, speciální metoda digitálního tisku totiž nabízí opravdu neomezené možnosti. Vytisknout lze prakticky cokoli – od libovolných obrázků, fotografií, nápisů, ale klidně i loga firem. Kreativitě se zkrátka meze nekladou. Tak splňte si sen o dokonalém domově a pořiďte si vrata, která budou přesným odrazem vaší osobnosti!

Publikováno: 26. 09. 2018

Kategorie: Garáž

Autor: Adam