Byty na Praze 6 mají co nabídnout. Proč by měly zajímat i vás?

Stěhování patří mezi významné životní události a abyste byli s novou adresou víc než jen spokojeni, měli byste si dát na výběru lokality důkladně záležet. V následujících odstavcích vám alespoň v krátkosti představíme městský obvod Praha 6, který se v posledních letech těší značné oblíbě. Praha 6 zažívá rychlý rozvoj a brzy se zařadí mezi nejatraktivnější místa v metropoli. Proč byste si měli najít bydlení právě zde?

Historie, kultura a dostatek zeleně

Prodej bytů Praha 6 je zajímavý hned z několika hledisek. Lokalita nabízí příjemnou atmosféru, kterou vytváří přítomnost historických pamětihodností, je zde bohaté kulturní zázemí a samozřejmě i vynikající občanská vybavenosti. Buďme však trochu konkrétnější – jakožto budoucí obyvatelé se můžete těšit na známý Břevnovský klášter (jedna z nejstarších památek v ČR), Müllerovu vilu od Adolfa Loose, letohrádek Hvězda a v neposlední řadě hradiště Šárka. Pokud vás to táhne za kulturou, budete si moct vybrat z pestré palety divadel (Divadlo Semafor, Divadlo Spejbla a Hurvínka, Dejvické divadlo...), galerií a museí (Chodník, Písecká brána, POPMUSEUM), hudebních klubů a kaváren. A až vás začne vábit příroda, uděláte si výlet do nedaleké přírodní rezervace Divoká Šárka. Co se týče občanské vybavenosti, na Praze 6 se nachází veškeré úřady, dostatek mateřských, základních i středních škol, zdravotnická zařízení, banky a místa, kde pohodlně nakoupíte vše, co potřebujete. Třeba ve vyhlášených obchodních centrech OC Šestka a OC Petřiny.

Na koho se obrátit, když nevíte, kde začít?

Shrnuto a podtrženo, ať už se rozhodnete pro koupi nebo pronájem bytu Praha 6, určitě nebudete litovat. S obojím vám pomohou profesionální makléři z realitní kanceláře REMAX Nova, která sídlí na Hradčanské. Chcete-li si prohlédnout aktuálně dostupné byty, podívejte se na ně na webu remaxnova.cz. Nenajdete-li v nabídce bydlení, které odpovídá vašim představám, neváhejte kontaktovat makléře – rádi pro vás vyhledají domov, po kterém toužíte. Za REMAX Nova hovoří dlouholetá praxe a spousta vynikajících referencí.

Publikováno: 10. 04. 2015

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: prodej bytu praha 6 | pronájem bytů praha 6