Zahrada a rostliny

Párty stany 3×6 m pro firemní akce

Při organizování jakékoliv události pod širým nebem, ať už se jedná o rodinnou oslavu, svatbu nebo obchodní prezentaci, je vždy důležité zajistit především pohodlí návštěvníků a účastníků akce. Modrá obloha se může kdykoliv nečekaně zatáhnout a pokud s takovou eventualitou nebudete počítat s dostatečným předstihem, dokáže Vás jako hostitele pořádně potrápit.

Určitě si přejete, aby si o proběhlé akci Vaši hosté ještě dlouho vyprávěli – ale samozřejmě pouze v tom dobrém slova smyslu. V takových chvílích proto přichází ke slovu zahradní párty stany.

Párty stany 3×6 m a jejich uplatnění ve firmě

Firemní akce mohou být nejrůznějšího druhu – od firemních večírků, přes narozeninové oslavy řídících pracovníků, až po sportovní utkání pro obchodní partnery. Vždy mají pořadatelé na mysli především celkový úspěch takové akce, protože dobře zorganizovaná párty, zahradní slavnost nebo prezentace mohou upevnit pozici firmy na trhu a zlepšit její pověst i povědomí zákazníků o propagované značce. Při všech těchto událostech přichází ke slovu párty stany o velikosti 3×6 m, které díky svým rozměrům zajistí úkryt při nečekaném zhoršení počasí nebo mohou posloužit jako zázemí pro catering či nejrůznější techniku.

Párty stany 3×6 m jsou ideální také v případech, kdy si přejete rozdělit početnou společnost na menší části, kdy např. část Vašich hostů bude sledovat prezentaci v jednom párty stanu a další část si v té samé době bude pochutnávat na občerstvení, které pro ně přichystáte v jiném párty stanu o velikosti 3×6 m. Párty stan 3×6 m je díky svým rozměrům také ideálním výstavním či dokonce veletržním stánkem. Každou prezentaci Vaší společnosti pozvedne na vyšší úroveň.

Párty stany a jejich bezpečnost

party-stan

Aby bylo zajištěno bezpečí Vašich hostů, je zapotřebí myslet zejména na bezpečnostní nároky, kterým by měl párty stan 3×6 m vyhovovat. Samozřejmostí je stabilní a odolná konstrukce z kvalitních materiálů. V současné době je nejpoužívanějším materiálem pro výrobu konstrukce párty stanu 3×6 m eloxovaný hliník, který hravě odolá povětrnostním vlivům, ale je také lehký, a tudíž snadno přenosný. Plachta párty stanu musí být v první řadě nepromokavá, což zajistí moderní materiál, kterým je polyamid potažený PVC. Ten dokáže odolat dešťovým přeháňkám a zároveň je dostatečně prodyšný, takže zajistí dostatečný komfort Vašich hostů. Proto neváhejte dlouho a pořiďte si včas nejlepší variantu zahradní párty stan 3×6, který zajistí bezproblémový průběh vaší párty bez nepříjemného přerušení špatným počasím.

Co je to PVC?

PVC neboli polyvinylchlorid je jednou z nejpoužívanějších umělých hmot na světě. Oblibou se řadí na 3. místo hned za polyethylen a polypropylen. Základní surovinou pro jeho výrobu je chlor. Nejčastěji se používá ve stavebnictví.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.