Nenechte si pokazit letní zábavu. Pořiďte si párty stan!

Léto je na spadnutí a sním i pravidelné grilovačky a bazénové párty. Jenomže co když bude počasí stejně nevyzpytatelné jako loni? Na to existuje jednoduché řešení. Nedopusťte, aby napršelo na stoly, které se prohýbají pod náporem pochoutek. Postarejte se o to, abyste nemuseli domů, když se nebe najednou zatáhne. A když na to přijde, utečte se svými přáteli do stínu od nepříjemných slunečních paprsků. Kam tím míříme? Neobejdete se bez párty stanu a my vám prozradíme, na co si dát pozor při výběru. Skutečně jsou party stany tak komplikované, abyste se při výběru museli řídit manuálem? Ano i ne. Výběr jednotlivých typů je velmi rozsáhlý a navíc byste měli zbystřit nad určitými parametry.

Jak postupovat při výběru párty stanu?

Alfou a omegou jsou vhodně zvolené rozměry. Ujasněte si, kolik lidí musí přístřešek pojmout a podle toho zvolte jeho velikost. K mání jsou velmi kompaktní párty stany pro několik málo osob, ale také obrovské kolosy, které pojmou desítky či dokonce stovky lidí. Větší konstrukce jsou logicky mnohem dražší a proto se vyplatí spíše pronájem. Každá lepší půjčovna párty stanů nabízí menší i větší přístřešky za velmi solidní ceny. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Co se týče konstrukce, narazíte na dva základní typy – nůžková a klasická. Kvalita výrobků bývá srovnatelná a rozdíl spočívá pouze v ceně a způsobu stavby. Nůžkové stany bývají dražší, ale za to nabízí mnohem rychlejší montáž. Ať už se však nakonec rozhodnete pro kteroukoliv variantu, neprohloupíte. Tip: Kvalitní party stany mají plachtu z nepromokavého materiálu. Alternativou je impregnace. V případě, že budete párty stan používat pravidelně a vyplatí se vám pořízení vlastního, dbejte na kompaktní rozměry při složení. V tomto ohledu je praktičtější klasická konstrukce, která po rozložení zabere méně místa než nůžková.

Kde seženete kvalitní párty stany levně?

No a pokud vám záleží na výhodném poměru ceny a výkonu, mohl by vás zajímat prodej párty stanů od PARTY-S-PRODUCTION. Specialista na prodej a pronájem stanů všeho druhu má rozhodně co nabídnout. Více na www.party-s-production.cz.

Publikováno: 02. 06. 2015

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: prodej párty stanů | půjčovna párty stanů