Zahrada a rostliny

Nenechte si pokazit letní zábavu. Pořiďte si párty stan!

Léto je na spadnutí a sním i pravidelné grilovačky a bazénové párty. Jenomže co když bude počasí stejně nevyzpytatelné jako loni? Na to existuje jednoduché řešení. Nedopusťte, aby napršelo na stoly, které se prohýbají pod náporem pochoutek. Postarejte se o to, abyste nemuseli domů, když se nebe najednou zatáhne. A když na to přijde, utečte se svými přáteli do stínu od nepříjemných slunečních paprsků. Kam tím míříme? Neobejdete se bez párty stanu a my vám prozradíme, na co si dát pozor při výběru.

Skutečně jsou party stany tak komplikované, abyste se při výběru museli řídit manuálem? Ano i ne. Výběr jednotlivých typů je velmi rozsáhlý a navíc byste měli zbystřit nad určitými parametry.

Jak postupovat při výběru párty stanu?

Alfou a omegou jsou vhodně zvolené rozměry. Ujasněte si, kolik lidí musí přístřešek pojmout a podle toho zvolte jeho velikost. K mání jsou velmi kompaktní párty stany pro několik málo osob, ale také obrovské kolosy, které pojmou desítky či dokonce stovky lidí. Větší konstrukce jsou logicky mnohem dražší a proto se vyplatí spíše pronájem. Každá lepší půjčovna párty stanů nabízí menší i větší přístřešky za velmi solidní ceny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Co se týče konstrukce, narazíte na dva základní typy – nůžková a klasická. Kvalita výrobků bývá srovnatelná a rozdíl spočívá pouze v ceně a způsobu stavby. Nůžkové stany bývají dražší, ale za to nabízí mnohem rychlejší montáž. Ať už se však nakonec rozhodnete pro kteroukoliv variantu, neprohloupíte.

Tip: Kvalitní party stany mají plachtu z nepromokavého materiálu. Alternativou je impregnace.

V případě, že budete párty stan používat pravidelně a vyplatí se vám pořízení vlastního, dbejte na kompaktní rozměry při složení. V tomto ohledu je praktičtější klasická konstrukce, která po rozložení zabere méně místa než nůžková.

Kde seženete kvalitní párty stany levně?

No a pokud vám záleží na výhodném poměru ceny a výkonu, mohl by vás zajímat prodej párty stanů od PARTY-S-PRODUCTION. Specialista na prodej a pronájem stanů všeho druhu má rozhodně co nabídnout. Více na www.party-s-production.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.