Elektronika

Chladící a mrazící skříně pro dokonalé chlazení potraviny mnoha druhů

Jestliže jste nuceni skladovat větší množství potravin po delší čas, jistě se neobejdete bez pořádného chladícího zařízení, které vaše potraviny udrží při teplotě, při níž se nebudou kazit. Na výběr máte z bohaté nabídky, která zahrnuje mnohé modely spotřebičů určených pro chlazení i mražení. Na gastro-technica.cz si můžete volit zboží od mnoha výrobců za příznivé ceny.

Nechte se inspirovat

Právě teď můžete s úsporou koupit nejednu chladící skříň, a tak ušetřit a zároveň pořídit spotřebič, který potřebujete.

Výraznou slevu přináší chladící skříň, kterou můžete koupit s úsporou 20 % z původní ceny. Jedná se o chladící skříň v bílé barvě a objemu 350 l od firmy STALGAST. Z ceny 44 274 Kč s DPH ji koupíte za 35 424 Kč s DPH.

Jestliže chcete spíš mrazící skříň, vyhovovat by vám mohla např. mrazící skříň s plnými dveřmi v nerezovém provedení od firmy Tefcold. Má objem 340 l a zvládá mrazit od – 24 °C do – 10 °C. Má zabudovaný zámek, 6 pevných výparníkových roštů, digitální termostat, statické chlazení a nerezové opláštění. Její cena je teď o 5 % nižší, zároveň můžete využít dopravu ZDARMA.

V nabídce je také chladící skříň prosklená, která vám nabízí bez otvírání možnost skvělé kontroly zboží uvnitř.

Pořiďte si i šoker na potraviny

Důmyslným pomocníkem je šoker na potraviny. Velmi rychle zchladí nebo zmrazí požadované potraviny. Šokové zchlazování zvládne od 70 °C do 3 ° C za 90 minut, šokové zmrazování pak od 70 °C do – 18 °C za 240 minut. Disponuje digitálním ovládacím panelem, je vyrobený z nerezové oceli, má zaoblené rohy komory pro snadné čištění, zabudovaný agregát a sondu.

Podívejte se na kompletní nabídku zboží nejen do kuchyně, ale i barové vybavení, mycí techniku, vybavení pro pizzerie nebo třeba catering. Zajisté si vyberete.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.