Kvalitní párty stan: Nejlepší přítel milovníků zahradních akcí

Zanedlouho TO konečně začne. Co přesně máme na mysli? Jaro sice teprve sbírá síly, ale nebude to trvat dlouho – počasí nám opět umožní, abychom trávili mnohem více času na zahradě. Pokud se již nemůžete dočkat, až začnete novou grilovací sezónu a uspořádáte na její počest skvělou zahradní párty, nejste sami. Ale nezapomeňte, že jarní počasí bývá poněkud vrtkavé. Nepříjemný vítr, nečekaný déšť i ostré sluneční paprsky jsou na denním pořádku a rozhodně není od věci, když se na prudké výkyvy připravíte. Ničím nerušenou pohodu vám zajistí vhodně zvolený párty stan.

Základem je bytelná konstrukce

Jak vybrat párty stan, když je jich na trhu tolik? Jednotlivé varianty se liší designem i cenou, ale na základě čeho byste měli zvolit ten, nebo onen? Zaměřte se na odolnost konstrukce! Vzhled i cena jsou samozřejmě důležitá kritéria, ale logicky je ještě důležitější to, zda party stan odolá vnějším vlivům a co nejdéle vydrží v původním stavu. Chcete-li se z párty stanu těšit i v dalších letech, zvolte model s konstrukcí z ušlechtilé oceli a se silnostěnnými profily – jsou pevné a nekorodují. Zároveň se vyplatí, když lze jednotlivé náhradní díly v případě potřeby vyměnit za nové.Povrch konstrukce by měl být ošetřený speciálním nátěrem, který nebledne a neztrácí své vlastnosti ani kvůli UV záření. Vyžadujte, aby materiál odolal teplotním výkyvům a nemuseli jste se bát, že se vám párty znehodnotí. V souvislosti s odolností je třeba zmínit také plachtu. I ta by měla být z materiálu, který nebledne a nevadí mu ani prudká letní sprška. V tomto směru je dobrou volbou polyester. Dalším důležitým prvkem je příprava pro ukotvení k zemi.

Bezproblémové a rychlé skládání

Máte obavy, že skládáním party stanu ztratíte příliš mnoho času? Pak máte o jeden důvod navíc pro pořízení kvalitního modelu, který disponuje moderním systémem pro jednoduché a rychlé skládání a rozkládání. Jako ideální se jeví automatický systém zajištění pro složení lehkým tahem.

Vsaďte na párty stany BRIMO, nebudete litovat

Chcete konkrétní tip? Všechna výše uvedená kritéria splňují párty stany BRIMO. Konstrukce z ušlechtilé oceli se chlubí vysokou pevností spojů, díly lze kdykoliv vyměnit a povrch chrání vysoce odolná prášková barva. Plachta z polyesteru je 100% vodotěsná, snadno omyvatelná a UV stabilní. Dvouvrstvá tkanina s pogumováním vydrží dlouho jako nová. A co je ještě lepší? Párty stany BRIMO mají automatický systém zajištění, takže vám složení či rozložení nezabere více než pár minut. Párty stany BRIMO jsou k dostání v různých rozměrových variantách. Zda zvolíte klasický rozměr 3×3 m, menší 2×2 m, nebo naopak největší variantu 3×6 m záleží na vás. Více se dozvíte na www.brimo.cz.

Publikováno: 24. 03. 2018

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam