Skvělé tipy

Správná matrace je důležitou berličkou zdraví

Ač je spánek pro člověka naprostou samozřejmostí, rádi a často ho podceňujeme. Prostě se svalíme do postele a zavřeme oči. Pokud ovšem místo okamžitého kómatu nastává nekonečné převalování a ráno se budíte unavení a zlomení, zamyslete se, jestli spíte opravdu dobře a kvalitně.

Matrace 140 × 200 pro malá letiště

Výběr správné matrace má zásadní vliv na kvalitu našeho spánku. Příliš měkká, vyležená, neprodyšná či naopak nepřiměřeně tvrdá matrace má nejspíš zmíněné nepříjemné stavy na svědomí. To samé platí, pokud okupujete příliš malou matraci. Pokud to možnosti dovolují je ideálním řešením matrace 140 x 200, která poskytne dostatek prostoru i pro velké a náročné lenochy. Vaše letiště získá rozměr, na kterém se pohodlně a kvalitně vyspíte a rána budou zase krásná.

Matrace 160 × 200 jako komfortní řešení

Ještě více pohodlí skýtá matrace 160 x 200. Ta je určena buď pro nejnáročnější majitele jednolůžek, ovšem menší nebo provizorní komfort dodá i dvěma méně náročným uživatelům. Při výběru dbejte především na výšku, obecně platí, že čím vyšší, tím lépe. I výplň plní svoji roli, kvalitní paměťová pěna je vhodná téměř pro všechny, protože tělu poskytuje dostatečnou oporu. Pokud ji doplníte správným anatomickým polštářem, který udrží ve správné poloze také krk, kvalitní spánek vás zcela jistě nemine.

Matrace 180 × 200 pro manželské postele

Největším rozměrem jsou matrace 180 x 200, které obvykle dominují manželským postelím. Tady je ovšem nutno podotknout, že jedna matrace je vhodná jen u partnerů, kteří jsou si podobní jak výškou, tak váhou. V opačném případě může docházet k disproporcím, které mohou mít zásadní vliv na spánek. I tady je potřeba dbát na kvalitu a provedení, pokud možno, nehledět primárně na cenu, ale na výplň, prodyšnost a povrchovou úpravu.

Vydatný spánek podpoříte kromě kvalitní matrace také anatomickým polštářem a antialergickou peřinou. A nezapomeňte před ulehnutím dobře vyvětrat.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.