Domácí úkoly jedině s kvalitní židlí

S novým školním rokem přichází mnoho školních povinností. Děti zase začnou trávit více času za psacím stolem, plnit domácí úkoly a připravovat se na písemky. Aby se jim učilo pohodlně, kupte jim ke stolu vhodnou dětskou židli. Na první pohled je nerozpoznatelná od kancelářské židle, ale bere ohled na dětské uživatele. Kde kvalitní židli koupit? Vyzkoušejte e-shop Primazidle.cz.

Široká nabídka na Primazidle.cz

Obchod se specializuje na sedací nábytek a své dodavatele pečlivě vybírá, proto si můžete být jistí vysokou úrovní sortimentu. Kromě židlí určených ke studiu nebo práci prodává konferenční židle, dále třeba barové židle nebo měkoučké sedací vaky, ve kterých se dobře odpočívá. Mimo to patří do nabídky e-shopu také jídelní stoly a sety. Obchod si zakládá na spokojených zákaznicích, a tak poskytuje množstevní a další slevy. Potěší i doprava zdarma při objednávkách nad 500 Kč – což v případě nábytku rozhodně není nedosažitelná částka. Abyste si byli jistí, že nekupujete zajíce v pytli, dostanete na zakoupené zboží pětiletou záruku.

Co by měla splňovat ideální dětská židle?

Dětské židle se v mnohém podobají běžným kancelářským židlím pro dospělé, jsou však menší a přizpůsobené dětem. Podmínka je různě nastavitelná výška, aby mohl židli používat prvňák i páťák. Ergonomické tvarování je v případě dětské židle ještě důležitější než u židle pro dospělé, neboť dětská páteř je náchylnější na poškození. Děti rostou a jsou ve vývinu, špatné držení těla by na ně mohlo mít velmi negativní dopad. Ke kancelářskému křeslu patří houpání, proto je samozřejmostí také u dětských židlí. Protisíla lze snadno nastavit podle hmotnosti dítěte. Neodmyslitelnou součástí by měly být opěrky na ruce. Zajistěte svým dětem maximální komfort, aby jim šlo učení co nejlépe.

Publikováno: 02. 09. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam