Stylové příslušenství

Nerez je stále in – co byste měli vědět, než si ji pozvete do domácnosti?

Mezi značně oblíbené trendy určitě patří nerezové doplňky. Pokud si potrpíte na chladnější, ale perfekcionistický vzhled vašeho interiéru – a pozor, nejen kuchyně, můžete ho zkombinovat právě s nerezem. V současné době je k dostání kde co a vy tak můžete sladit úplně všechno. Nerezové doplňky se hodí do moderních bytů, ve kterých je kladen důraz na funkcionalitu a minimalismus.

Zajímá vás, co všechno si lze z nerezu pořídit? Zeptali jsme se Internetového poradce:

Naprostým základem jsou asi nerezové odpadkové koše. Jsou k mání i v bezdotykových variantách, což výrazně usnadní manipulaci. O tom ale v jiném článku. Na trhu jsou nerezové mikrovlnné trouby, toastovače, sandwichovače, hrníčky na kafe a celý sortiment kuchyňských potřeb. Nerez velmi dobře ladí k tmavým barvám a nemusíte se ho bát použít ani v reprezentativních místnostech, kancelářích a podobně.

Dejte si pozor na to, aby byly všechny nerezové doplňky stabilně vyleštěné. Nic nebudí horší dojem, než velké fleky a vašich spotřebičích, kuchyňských potřebách a doplňcích. To je největší nevýhoda nerezových doplňků, musíte je neustále čistit. Opravdu široký výběr věcí z nerezu najdete nejen v prodejnách s dekoracemi a domácími potřebami, ale také na internetu. Zůstaňte věrní této rubrice a budete mít příležitost prozkoumat konkrétní typy nerezových doplňků a potřeb.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.