Stylové příslušenství

Nerez je stále in – co byste měli vědět, než si ji pozvete do domácnosti?

Mezi značně oblíbené trendy určitě patří nerezové doplňky. Pokud si potrpíte na chladnější, ale perfekcionistický vzhled vašeho interiéru – a pozor, nejen kuchyně, můžete ho zkombinovat právě s nerezem. V současné době je k dostání kde co a vy tak můžete sladit úplně všechno. Nerezové doplňky se hodí do moderních bytů, ve kterých je kladen důraz na funkcionalitu a minimalismus.

Zajímá vás, co všechno si lze z nerezu pořídit? Zeptali jsme se Internetového poradce:

Naprostým základem jsou asi nerezové odpadkové koše. Jsou k mání i v bezdotykových variantách, což výrazně usnadní manipulaci. O tom ale v jiném článku. Na trhu jsou nerezové mikrovlnné trouby, toastovače, sandwichovače, hrníčky na kafe a celý sortiment kuchyňských potřeb. Nerez velmi dobře ladí k tmavým barvám a nemusíte se ho bát použít ani v reprezentativních místnostech, kancelářích a podobně.

Dejte si pozor na to, aby byly všechny nerezové doplňky stabilně vyleštěné. Nic nebudí horší dojem, než velké fleky a vašich spotřebičích, kuchyňských potřebách a doplňcích. To je největší nevýhoda nerezových doplňků, musíte je neustále čistit. Opravdu široký výběr věcí z nerezu najdete nejen v prodejnách s dekoracemi a domácími potřebami, ale také na internetu. Zůstaňte věrní této rubrice a budete mít příležitost prozkoumat konkrétní typy nerezových doplňků a potřeb.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné moderní tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!