Víte, kde sehnat levné a rozmanité náhradní díly na žaluzie do oken?

Ať už se podíváme na klasické rodinné domy, administrativní budovy nebo jiné soukromí či komerční objekty, žaluzie do oken patří k jejich velmi častému vybavení. Zastínění oken žaluziemi je pohodlné, příjemné, hezké a účelné. Ovšem, když se nám časem nebo špatnou manipulací pokazí některý díl žaluzií, je potřeba nahradit jej za nový. Kde se v takovém případě obrátit?

Fungující okna i žaluzie

Pokud jste z Prahy a jejího blízkého okolí, můžete se obrátit na společnost Správa oken s.r.o. Najdete u ní mnohé náhradní díly na žaluzie, ale blízké jsou jí i opravy oken. Pokud opravu žaluzií zvládnete sami, vidíte, že je potřeba nasadit novou krytku nebo cokoli jiného, stačí, abyste si na spravaoken.cz našli správný typ dílu a objednali si jej. Pokud si nejste jisti, zda byste opravu zvládli sami, zkušení a erudovaní pracovníci společnosti k vám rádi přijedou a pomohou vám. Stejně tak můžete požadovat např. seřízení oken, které je pro jejich funkčnost velmi důležité. Potřebujete jej v případě, že se vám okna samy zavírají či máte potíže s jejich lehkým a přirozeným otevřením a zavřením.

Díly k žaluziím, které možná neznáte

Věděli jste, že je k dostání spojka řetízku žaluzie, která plní bezpečnostní funkci? Pokud máte doma malé děti, snadno se mohou při hře zamotat do řetízku žaluzií. Aby byla zvýšena jejich bezpečnost, je dobré řetízek doplnit o tuto spojku. Funguje na principu, kdy při vyšším zatížení řetízku dojde k jeho automatickému rozpojení. Tím se pomáhá předejít nebezpečí škrcení se. To platí i u domácích mazlíčků. Společnost Správa oken nabízí i kvalitní venkovní stínicí techniku. V případě, že byste chtěli žaluzie nahradit venkovními žaluziemi, roletami nebo markýzami, rádi vám s výběrem pomohou. Více informací najdete na spravaoken.cz.

Publikováno: 26. 04. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam