Pro kutily

Kde seženete kvalitní dílenský nábytek?

Žádný kutil tělem i duší se neobejde bez vlastní dílny. Patříte-li do skupiny lidí, kteří se narodili s vrtačkou a šroubovákem v ruce, pravděpodobně vám myšlenka na vlastní pracovnu nedá spát. Anebo jste si snad již vyhradili prostory, pro které beztak nemáte jiné využití? Výborně – a teď hurá na zařizování. Nedílnou součástí domácí dílny je vhodně zvolený dílenský nábytek. Vaše možnosti jsou v tomto ohledu velmi bohaté – stačí se obrátit na renomovaného výrobce a vybrat si řešení, které odpovídá vašim požadavkům.

Chcete-li, aby vám dílenský nábytek dlouho věrně sloužil, nesnažte se na něm za každou cenu ušetřit. Vydejte se cestou kvality a vyžadujte precizní zpracování, odolné materiály a v neposlední řadě také inovativní prvky, které zlepší celkovou funkcionalitu.

Špičkový dílenský nábytek “made in CZ”

U nás takový nábytek vyrábí společnost POLAK CZ s.r.o., která v daném oboru patří k těm nejlepším. Firma disponuje moderním závodem s automatizovanými výrobními linkami a díky vlastnímu vývojovému oddělení neustále přináší novinky a vylepšení. Široký sortiment čítá dílenské stoly, plechové a kovové skříně, dílenské pojízdné vozíky, kontrolní pracoviště a další výrobky, které spadají do segmentu dílenského nábytku. Nechybí ani pracovní šatní skříně, skříně pro PC a NC program.

ponk

Ponky a dílenské skříně snoubí špičkovou kvalitu s vysokou variabilitou, ergonomií a jednoduchým ovládáním. Mezi priority výrobce patří vysoký uživatelský komfort a maximální bezpečnost. Potěší vás také jednotný vzhled a možnost individuálního přizpůsobení a vzájemného kombinování.

Ať už máte zájem o samostatný dílenský ponk, kovové skříně na nářadí, zásuvkové dílenské skříně nebo kompletní sestavu pro celou dílnu, můžete si nový nábytek objednat online na www.nabytek-polak.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.