Interiér

Zahalte interiér do černé a bílé. Černobílý obývák vypadá božsky!

Pohráváte si s myšlenkou na změnu stávajícího obývacího pokoje? Toužíte po něčem šmrncovním? Po konceptu, který je sexy a hned tak se neokouká? Vsaďte na nesmrtelnou kombinaci „black and white“. Černá a bílá jdou ruku v ruce napříč módou i interiérovým designem. Patří k sobě jako jin a jang. Neodmyslitelně k sobě patří a působí velmi harmonicky, elegantně, nenuceně a ležérně. Jinými slovy – není jediný důvod, proč byste si neměli tyto dvě barvy pustit do domácnosti. Černobílý svět je ve skutečnosti velmi pestrý!

Pokud na vás osvědčená kombinace černé a bílé působí sterilně (což je mimochodem opravdu subjektivní dojem), můžete jejich kontrast opticky rozbít květinami. Černobílý interiér okořeněný zelení vypadá opravdu k světu. Větší květináč s exotickou rostlinou se bude vedle moderní sedací soupravy vyjímat. A nevyhýbejte se ani doplňkům s motivy květin. Vhodně umístěný obraz dokáže hotové divy.

Velmi dobře vypadá kombinace černé a bílé ve vysokém lesku. Lesklý nábytek vypadá luxusně a hned tak se neokouká. Umocníte-li celkový dojem pomocí kožené či čalouněné sedačky na míru, dosáhnete neuvěřitelně elegantního výsledku. Vysokým leskem uděláte na hosty ten nejlepší dojem. Strach z kýče mít nemusíte – lesklá bílá je trendy a prostoru propůjčí vzdušnost, ležérnost a šmrnc.

Ovšem pozor – přívlastek „černobílý“ je ve spojení s interiérem mírně zavádějící. Nezapomeňte duo doplnit o další, výraznější barvu. Spojení černé a bílé je velmi silné, nicméně ještě silnější je právě v kombinaci s dalším tónem. Křiklavých odstínů se nebojte a popusťte na uzdě fantazii. Skvělou volbou jsou vkusné japonské stěny – třeba právě s motivem exotických květin.

Spoustu inspirace najdete na internetu. Zalovte v galeriích a koukněte se, jak černou a bílou nakombinovali zkušení interiéroví návrháři!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.