Interiér

Zahalte interiér do černé a bílé. Černobílý obývák vypadá božsky!

Pohráváte si s myšlenkou na změnu stávajícího obývacího pokoje? Toužíte po něčem šmrncovním? Po konceptu, který je sexy a hned tak se neokouká? Vsaďte na nesmrtelnou kombinaci „black and white“. Černá a bílá jdou ruku v ruce napříč módou i interiérovým designem. Patří k sobě jako jin a jang. Neodmyslitelně k sobě patří a působí velmi harmonicky, elegantně, nenuceně a ležérně. Jinými slovy – není jediný důvod, proč byste si neměli tyto dvě barvy pustit do domácnosti. Černobílý svět je ve skutečnosti velmi pestrý!

Pokud na vás osvědčená kombinace černé a bílé působí sterilně (což je mimochodem opravdu subjektivní dojem), můžete jejich kontrast opticky rozbít květinami. Černobílý interiér okořeněný zelení vypadá opravdu k světu. Větší květináč s exotickou rostlinou se bude vedle moderní sedací soupravy vyjímat. A nevyhýbejte se ani doplňkům s motivy květin. Vhodně umístěný obraz dokáže hotové divy.

Velmi dobře vypadá kombinace černé a bílé ve vysokém lesku. Lesklý nábytek vypadá luxusně a hned tak se neokouká. Umocníte-li celkový dojem pomocí kožené či čalouněné sedačky na míru, dosáhnete neuvěřitelně elegantního výsledku. Vysokým leskem uděláte na hosty ten nejlepší dojem. Strach z kýče mít nemusíte – lesklá bílá je trendy a prostoru propůjčí vzdušnost, ležérnost a šmrnc.

Ovšem pozor – přívlastek „černobílý“ je ve spojení s interiérem mírně zavádějící. Nezapomeňte duo doplnit o další, výraznější barvu. Spojení černé a bílé je velmi silné, nicméně ještě silnější je právě v kombinaci s dalším tónem. Křiklavých odstínů se nebojte a popusťte na uzdě fantazii. Skvělou volbou jsou vkusné japonské stěny – třeba právě s motivem exotických květin.

Spoustu inspirace najdete na internetu. Zalovte v galeriích a koukněte se, jak černou a bílou nakombinovali zkušení interiéroví návrháři!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.