Exteriér

Soukromí je to nejcennější, co máme

Dnešní uspěchaná doba sice anonymitě hraje do karet, ovšem pouze za předpokladu, že bydlíte v rušnější části většího města. Obyvatelé rodinných domků na předměstí takové štěstí nemají. Vysoký plot sice pár zvědavců odradí, na druhou stranu však může pokazit estetický dojem z celkového charakteru objektu. Pokud se navíc zahrada pyšní ukázkovou skalkou či exotickou flórou, byla by škoda se těmito krásami nepochlubit. Jak tedy docílit toho, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, respektive dosáhnout soukromí a nemuset budovat z obydlí protiatomový kryt? Docela snadno,dostatek intimity lehce zaručí venkovní žaluzie.

Soukromí a tepelná pohoda

Venkovní žaluzie představují zdaleka nejefektivnější zařízení, prostřednictvím kterého se nám kdykoliv dostane absolutního soukromí. Stačí nepatrný stisk tlačítka na dálkovém ovládání a závistiví sousedé a zvědaví kolemjdoucí mají nadobro utrum. Systém je však samozřejmě primárně určen na stínění a zabránění prosvitu (dokáže odclonit až 80% nepříjemných ostrých slunečních paprsků). Pokud je vaše obydlí situováno tak nešťastně, že si v určité denní době připadáte jako ve skleníku, pravděpodobně se exteriérovým žaluziím nevyhnete. Stínícímu systému však hraje do karet i studie, podle které se ukázalo, že k efektivní práci a pohodovému fungování organismu by teplota v interiéru neměla klesnout pod 20°C a naopak se vyšplhat nad 30°C. Díky lamelám můžete účinně regulovat úniky tepla a dosáhnout tak tepelné pohody.

Venkovní žaluzie od Univers

Mezi nezanedbatelné výhody patří i estetická funkce. Venkovní žaluzie patří mezi moderní architektonické prvky, které obohatí celkový dojem z objektu. Hojně se využívají nejen při stavbách rodinných domů, ale i kanceláří, škol a bytových jednotek. Hledáte-li kvalitní stínící systém s možností bohatého výběru odstínů lamel, najdete ho na www.univers.cz. Výrobce nabízí vysoce kvalitní venkovní žaluzie s možností manuálního či motorového ovládání. Máte-li v plánu realizovat žaluzie do většího počtu oken, doporučujeme centrální ovládání. Pamatujte však, že na jeden pohon mohou být napojeny maximálně troje žaluzie.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.