Markýzy proti dešti se díky mnoha barvám látek hodí ke každé nemovitosti

Zahrádky restaurací, výlohy na kolonádách, venkovní prostranství cukráren, občerstvení nebo třeba kaváren, jsou velmi často zastíněny markýzami. Stále častěji se ale objevují i u rodinných domů nebo ve firmách, kde mohou zaměstnanci trávit čas prací i venku na terase. Proč tomu tak je? Protože kvalitní markýzy vydrží majitelům sloužit spousty let, aniž by vyžadovaly jakoukoli údržbu.

Kvalitní markýzy na terasy i balkony

Na webových stránkách T-shade.cz se můžete poohlédnout po markýzách, které patří k nejlepším. Jedná se o markýzy vyráběné klientům na míru a jsou určeny nejen proti slunci, ale také proti dešti. Výrobce na ně poskytuje záruční dobu v délce 5 let, což svědčí o precizní výrobě i použitých kvalitních materiálech. Jistě budete mile překvapeni z luxusního vzhledu i možnosti zvolit si z mnoha druhů látek i barev konstrukcí. Je tak možné vytvořit obrovské množství různě působících markýz. Pro inspiraci a lepší představu, jak by mohla vaše nová markýza zastiňující terasu, dvorek, nebo třeba balkon vypadat, najdete na webových stránkách t-shade.cz i fotogalerii s inspirací.

Markýza na balkon

Pro účelné zastínění balkonu je markýza jako stvořena. Proč čekat na hezké počasí, nebo se nechat okukovat obyvateli protějšího vyššího domu? Za deště i slunečného počasí, ve dne v noci, vám bude markýza poskytovat báječné zastínění. Vybírat můžete buď z klasických markýz, nebo rovnou boční markýzu.

Boční markýza pro terasy i velká okna

Oblíbené jsou i boční markýzy, které fungují také jako závětrné clony nebo zastínění velkých oken či bočních stran pergol. Vzdušný materiál, z něhož jsou zhotoveny, nepropustí slunce, vítr ani déšť. Markýza vám zároveň zajistí soukromí před nechtěnými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Markýzy jsou IN. Vyberte si takovou, která dokonale dotvoří vaši nemovitost.

Publikováno: 20. 04. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam