Neplaťte za kancelář, když nemusíte

Začínáte-li podnikat, neměli byste zapomenout na jeden z nejdůležitějších faktorů, který má zdaleka největší vliv na to, zda se vám bude dařit, či nikoliv. Můžete nabízet revoluční řešení, vysoce kvalitní či levné produkty, ale nikdy nebudete stoprocentně úspěšní, pokud neuděláte dojem na vaše obchodní partnery. Nejde jen o vaše osobní vystupování, ale především o prostory, ve kterých probíhají důležité schůzky a podepisují se životní kontrakty. Mnoho začínajících businessmanů, v touze ušetřit, zvolí jako sídlo své společnosti kancelář v neatraktivní lokalitě, nebo ještě hůř – v obývacím pokoji. Na klienty i obchodní partnery působí takové sídlo odpudivě a mnoho z nich od spolupráce odradí ještě předtím, než vůbec začne. Mít perfektně zařízenou kancelář přitom nemusí být nákladné.

Virtuální kancelář jako ultimátní řešení

Sledujete-li současné trendy, jistě jste zaznamenali pojem virtuální kancelář. Jde o sdílené prostory, které má k dispozici několik subjektů. Vy tak ušetříte za pronájem vlastních prostorů, ale také za plat administrativního pracovníka. Ve virtuální kanceláři pracuje vyškolený zaměstnanec společnosti, která sídlo společnosti pronajímá a vyřizuje veškerou korespondenci, případně přepojuje telefonáty. Virtuální sídlo je vhodné zejména pro subjekty, které nepotřebují fyzické kancelářské prostory každý den a spokojí se s občasným využíváním zasedací místnosti. Ceny za sídlo společnosti v Praze začínají na několika stech korunách za měsíc, což je, v porovnání s cenou za pronájem vlastní kanceláře, zanedbatelná částka.

Zařízená kancelář šetří vaší kapsu

Nespokojíte se s virtuální kanceláří a potřebujete administrativní zázemí každý den? Nemáte-li dostatek prostředků pro investici do vybavené kanceláře, můžete si ji pronajmout. Opět ušetříte podstatnou část nákladů, které byste museli investovat do vybavení. Společnosti, které pronájem zařízených kanceláří nabízí, dávají klientům možnost volby dlouhodobého či krátkodobého pronájmu.

Nevíte kudy kam? Pomůže vám office-advisor.cz

Rozhodli jste se, že nebudete vyhazovat peníze oknem a využijete nabídky virtuální či zařízené kanceláře? Nevíte-li, na koho se obrátit, využijte služby společnosti Officeadvisor. Jedná se o první společnost, která se zabývá vyhledáváním virtuálních sídel a kanceláří na klíč, ale také poradenstvím v související problematice. Nezáleží na tom, zda chcete podnikat v rámci České republiky, nebo přesunout podnikání za hranic. Officeadvisor vám pomůže bezplatně v rámci celé Evropy.