Kancelář

Neplaťte za kancelář, když nemusíte

Začínáte-li podnikat, neměli byste zapomenout na jeden z nejdůležitějších faktorů, který má zdaleka největší vliv na to, zda se vám bude dařit, či nikoliv. Můžete nabízet revoluční řešení, vysoce kvalitní či levné produkty, ale nikdy nebudete stoprocentně úspěšní, pokud neuděláte dojem na vaše obchodní partnery. Nejde jen o vaše osobní vystupování, ale především o prostory, ve kterých probíhají důležité schůzky a podepisují se životní kontrakty. Mnoho začínajících businessmanů, v touze ušetřit, zvolí jako sídlo své společnosti kancelář v neatraktivní lokalitě, nebo ještě hůř – v obývacím pokoji. Na klienty i obchodní partnery působí takové sídlo odpudivě a mnoho z nich od spolupráce odradí ještě předtím, než vůbec začne. Mít perfektně zařízenou kancelář přitom nemusí být nákladné.

Virtuální kancelář jako ultimátní řešení

Sledujete-li současné trendy, jistě jste zaznamenali pojem virtuální kancelář. Jde o sdílené prostory, které má k dispozici několik subjektů. Vy tak ušetříte za pronájem vlastních prostorů, ale také za plat administrativního pracovníka. Ve virtuální kanceláři pracuje vyškolený zaměstnanec společnosti, která sídlo společnosti pronajímá a vyřizuje veškerou korespondenci, případně přepojuje telefonáty. Virtuální sídlo je vhodné zejména pro subjekty, které nepotřebují fyzické kancelářské prostory každý den a spokojí se s občasným využíváním zasedací místnosti. Ceny za sídlo společnosti v Praze začínají na několika stech korunách za měsíc, což je, v porovnání s cenou za pronájem vlastní kanceláře, zanedbatelná částka.

Zařízená kancelář šetří vaší kapsu

Nespokojíte se s virtuální kanceláří a potřebujete administrativní zázemí každý den? Nemáte-li dostatek prostředků pro investici do vybavené kanceláře, můžete si ji pronajmout. Opět ušetříte podstatnou část nákladů, které byste museli investovat do vybavení. Společnosti, které pronájem zařízených kanceláří nabízí, dávají klientům možnost volby dlouhodobého či krátkodobého pronájmu.

Nevíte kudy kam? Pomůže vám office-advisor.cz

Rozhodli jste se, že nebudete vyhazovat peníze oknem a využijete nabídky virtuální či zařízené kanceláře? Nevíte-li, na koho se obrátit, využijte služby společnosti Officeadvisor. Jedná se o první společnost, která se zabývá vyhledáváním virtuálních sídel a kanceláří na klíč, ale také poradenstvím v související problematice. Nezáleží na tom, zda chcete podnikat v rámci České republiky, nebo přesunout podnikání za hranic. Officeadvisor vám pomůže bezplatně v rámci celé Evropy.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.