Exteriér

Je libo benátská dlažba?

Fanouškům populárního seriálu Simpsonovi se jistě vybaví legendární hláška Barta, který před soubojem ve hře „kámen, nůžky, papír“ pronesl:“Starej dobrej kámen, nic ho neporazí…“ Střapatý klučina nebyl daleko od pravdy. Kámen patří i dnes (po několika tisíciletích) k oblíbeným stavebním prvkům a symbolizuje pevnost, stabilitu a jednoduchou eleganci. Přemýšlíte-li o tom, jak zútulnit své bydlení, mohl by to být právě kámen, který vám pomůže dosáhnout cíle. Zaměřili jsme se proto na kamenictví Garamont s.r.o., které nabízí komplexní služby již od roku 1993 a je schopno reagovat na malé i velké požadavky širokého spektra klientů.

Komplexní kamenické služby s tradicí

Kamenictví Garamont poskytuje kompletní kamenické práce a služby, tedy vše od dodávky kamene až po všechny druhy pokládky, kamenné obklady a dokonce i zpracování kamene laserem do podoby firemního loga. Samozřejmostí je i realizace benátské, oblázkové, ozdobné a zámkové dlažby, venkovní a vnitřní kamenné obklady i populární kuchyňské desky. Zkušení profesionálové si poradí i s opravami a zajistí péči o kámen. Ta zahrnuje čištění od graffiti, impregnaci, přebrušování kamenných schodů a přeleštění.

Kamenictví se pyšní nejmodernějším zařízením, díky kterému je schopno uspokojit i nejnáročnější klienty. Chcete-li se na výsledky letitých zkušeností podívat na vlastní oči, navštivte vzorkovou prodejnu v Praze 8.

Která dlažba je ta nej?

Nejen kamenné obklady, ale i kamenná dlažba dodá vašemu obydlí punc exkluzivity. Garamont dodává obklady mnoha typů. Vybrat si můžete mezi atmosférickou benátskou dlažbou, která je vidění v okolí mnoha proslulých historických památek, případně vsadit na klasiku v podobě běžných tvarů. Pro fajnšmekry je k mání ozdobná dlažba, která je k vidění v obchodních centrech, letištních komplexech a podobně. Nejste-li si s výběrem dlažby jistí, odborníci z kamenictví Garamont vám rádi poradí. Konečný verdikt je samozřejmě jen na vás…

2 komentářů

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.