Je libo benátská dlažba?

Fanouškům populárního seriálu Simpsonovi se jistě vybaví legendární hláška Barta, který před soubojem ve hře „kámen, nůžky, papír“ pronesl:“Starej dobrej kámen, nic ho neporazí...“ Střapatý klučina nebyl daleko od pravdy. Kámen patří i dnes (po několika tisíciletích) k oblíbeným stavebním prvkům a symbolizuje pevnost, stabilitu a jednoduchou eleganci. Přemýšlíte-li o tom, jak zútulnit své bydlení, mohl by to být právě kámen, který vám pomůže dosáhnout cíle. Zaměřili jsme se proto na kamenictví Garamont s.r.o., které nabízí komplexní služby již od roku 1993 a je schopno reagovat na malé i velké požadavky širokého spektra klientů.

Komplexní kamenické služby s tradicí

Kamenictví Garamont poskytuje kompletní kamenické práce a služby, tedy vše od dodávky kamene až po všechny druhy pokládky, kamenné obklady a dokonce i zpracování kamene laserem do podoby firemního loga. Samozřejmostí je i realizace benátské, oblázkové, ozdobné a zámkové dlažby, venkovní a vnitřní kamenné obklady i populární kuchyňské desky. Zkušení profesionálové si poradí i s opravami a zajistí péči o kámen. Ta zahrnuje čištění od graffiti, impregnaci, přebrušování kamenných schodů a přeleštění.

Kamenictví se pyšní nejmodernějším zařízením, díky kterému je schopno uspokojit i nejnáročnější klienty. Chcete-li se na výsledky letitých zkušeností podívat na vlastní oči, navštivte vzorkovou prodejnu v Praze 8.

Která dlažba je ta nej?

Nejen kamenné obklady, ale i kamenná dlažba dodá vašemu obydlí punc exkluzivity. Garamont dodává obklady mnoha typů. Vybrat si můžete mezi atmosférickou benátskou dlažbou, která je vidění v okolí mnoha proslulých historických památek, případně vsadit na klasiku v podobě běžných tvarů. Pro fajnšmekry je k mání ozdobná dlažba, která je k vidění v obchodních centrech, letištních komplexech a podobně. Nejste-li si s výběrem dlažby jistí, odborníci z kamenictví Garamont vám rádi poradí. Konečný verdikt je samozřejmě jen na vás...

Publikováno: 11. 11. 2012

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: benátská dlažba | dlažba | kamenictví | kamenná dlažba | kamenné obklady | oblázková dlažba