Zahrada a rostliny

Když sekačka, tak Husqvarna aneb Seznamte se s legendou

Schválně se zeptejte ve svém okolí na názor o značce Husqvarna. Většina lidí si ji okamžitě spokojí s prvotřídní kvalitou a inovacemi. Někteří také s dražší zahradní technikou, ovšem vyšší ceny mají své opodstatnění. Vysoce výkonné motory, vhodně zvolené materiály nejvyšší kvality a praktická řešení nejsou zadarmo. Na druhou stranu vám Husqvarna – a to bez ohledu na to, zda je řeč o sekačce, křovinořezu, nebo třeba řetězové pile – vždy vykouzlí úsměv na rtech. Proč? Protože výrazně usnadňuje údržbu zahrady a nepřidělává vrásky jako poddezřele levné „no name“ pracovní nástroje pochybné kvality.

Husqvarna má za sebou dlouhá desetiletí zkušeností s výrobou a vývojem sekaček. Celosvětový výrobce venkovního nářadí patří mezi nejstarší průmyslové firmy na světě a zařadil je do portfolia v roce 1918 poté, co dokoupil švédskou firmu Norrahammars Bruk. Kořeny švédského giganta však sahají až do roku 1689, kdy ji založil polní maršál a inženýr Erik Dahlberg.

Moderní sekačky na trávu se vyznačují kvalitní úpravou trávníku bez ohledu na velikosti plochy a členitosti terénu. Vyhovují i uživatelům, kteří vyžadují spolehlivou zahradní techniku do náročných podmínek.

Nabídka sekaček je ovšem pestrá a na své si přijde každý. Nenajdete v ní pouze robustní modely s velkou šířkou sekacího záběru a objemným košem, ale také lehčí sekačky, které se vyznačují snadnou manipulací. Jsou vhodné na rychlé sekání méně rozlehlých ploch. To samé platí o automatické sekačce Husqvarna Automower – robotické zařízení se postará o údržbu trávníku za vás, zatímco se budete věnovat jiné práci (nebo relaxovat na terase).

Husqvarna vyrábí také populární zahradní traktory – ridery. Díky šikovně umístěnému žacímu zařízení umožňují snadnou úpravu trávníku navzdory omezenému prostoru (např. kolem keřů, stromků atd.). Obratní pomocníci mohou být vybaveni i pojezdem 4×4.

Ridery, robotické a benzinové sekačky najdete například u prodejce HUTAB v Táboře. Více na www.hutab-tabor.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.