Jak správně vybrat dílenský vozík?

Dílna je svatyní každého muže milujícího relaxaci formou manuální práce. Pokud v ní trávíte spoustu času i vy, pak jistě víte, o čem je řeč. Stejně dobře tušíte, že se neobejdete bez praktických pomocníků, díky kterým vám jde práce od ruky. Pomyslný seznam však nečítá pouze nářadí, ale také vybavení v podobě vhodně zvoleného dílenského nábytku. Ten by měl být odolný a variabilní. Ale proč byste si měli pořídit právě dílenský vozík? Protože jde o neúnavného pomocníka nesoucího vaše těžké nářadí a další nezbytné věci. Nepřestávejte číst a dozvíte se, jakými parametry by měl oplývat a kde ho seženete za výhodnou cenu.

Drsné prostředí dílny vyžaduje odolný nábytek

Dílna není obývací pokoj, a proto byste při výběru nábytku neměli dělat žádné kompromisy vůči kvalitě. Dlouhodobě vám bude dobře sloužit pouze robustní vozík do dílny z odolného materiálu. Buďte důslední a vyžadujte důležité bezpečnostní prvky, jako jsou pojistky proti samovolnému otevírání zásuvek a madlo pro snadnější manipulaci. Je naprosto nežádoucí, aby vozík samovolně putoval po dílně. Na druhou stranu nesmí být častý přesun místa na místo namáhavý. V tomto směru je dobrou volbou kombinace dvou pevných a dvou otočných polypropylenových koleček s kvalitními ložisky. Berte jedině takový vozík, který se pohybuje plynule bez zadrhávání. Posledním a neméně důležitým aspektem výběru je množství a uspořádání prvků. Některé vozíky do dílny nabízí kombinaci polic a šuplíků, a to dokonce uzamykatelných. Není od věci, když jsou police zakončeny dostatečně vysokou hranou pro zajištění předmětů proti pádu.

Špičkové vozíky přímo od výrobce

Nechcete-li při výběru dílenského vozíku šlápnout vedle, obraťte se na společnost POLAK CZ s.r.o. Česká firma nabízí široké spektrum variant precizně zpracovaného dílenského nábytku za skvělé ceny. Nabídku najdete na www.nabytek-polak.cz.

Publikováno: 18. 10. 2016

Kategorie: Pro kutily

Autor: Adam

Tagy: dílenské vozíky | dílenský vozík