Interiér

Dopřejte svým dveřím krásné, funkční a odolné kování

Každý, kdo své bydlení miluje a tráví spoustu času jeho zvelebováním, ví, že i zdánlivě nepodstatných prvcích závisí celek. A to platí i o klikách a kování, na které při výběru nových dveří většina nebere ohledy. Pokud pro vás vždy byla cena na prvním místě, zřejmě jste brzy poznali, že jste udělali chybu. Kliky patří mezi nejvíce namáhané prvky a chcete-li, aby stoprocentně plnily svou funkci a umocnily celkový dojem z dveřního systému, neměli byste jejich výběr podceňovat. My vám dokážeme, že ani prvotřídní kliky a kování nemusí stát „majlant“. Vydejte se s námi k největšímu českému internetovému prodejci a vyberte si kliky, ze kterých budete mít radost!

Společnost Mand CZ s.r.o. provozuje e-shop kovani-kliky.cz a nabízí sortiment od předních českých i světových výrobců. Ať už se poohlížíte po kování pro interiérové nebo venkovní dveře, určitě neodejdete s prázdnou. Největší výběr, nejnižší ceny (a slevy ve výši až 40 %) a pro zákaznický přístup jsou pádnými argumenty k tomu, proč si vybrat nové kliky na dveře a kování právě zde. Tak jdeme na to!

Při výběru kliky budete muset učinit hned několik rozhodnutí. Tím prvním je typ kování, pří čemž se nabízí dvě varianty – štítové a rozetové kování. Oba typy jsou k mání v rozličných designových (kulatá, hranatá a oválná kování) a materiálových provedeních. Pro domácí využití sáhněte po hliníku, ale pro nadměrně namáhaná místa volte nerez. Vedle moderního a konzervativnějšího designu v e-shopu narazíte i na méně tradiční kousky. Bydlení v dobovém stylu se neobejde bez kovaného kování z ušlechtilé oceli a pro fajnšmekry je připravena sada luxusních modelů.

E-shop kovani-kliky.cz nabízí kompletní sortiment a proto nechybí ani zámky. Cylindrické vložky jsou k dispozici v základních, bezpečnostních a stavebních variantách a při výběru byste se měli řídit bezpečnostní třídou svých dveří. Nezapomeňte vložku přesně vyměřit – v případě příliš krátké vložky kombinované se širokými dveřmi nebo bezpečnostním kováním s překrytkou může nastat problém při manipulaci. Podrobný návod jak vybrat cylindrickou vložku najdete v e-shopu.

cylindricka vlozkaCo se týče zmíněného bezpečnostního kování, to představuje nejlepší možné řešení jak zabezpečit své soukromí. Na kovani-kliky.cz najdete bezpečnostní kování pro 2. (dostačující ochrana) a 3. (vysoká ochrana) bezpečnostní třídu. Speciální kování odolá násilné manipulaci a značky jako Cobra, Tupai, Mariani, Rostex a MP Kování garantují nejen odolnost, ale také krásný design. Návod jak vybrat bezpečnostní kování je opět k mání přímo v e-shopu.

bezpecnostni kovani

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.