Reality

Levné i luxusní byty v Praze BEZ realitky!

Stověžatá Praha, centrum kultury, zábavy a místo netušených pracovních příležitostí. Důvodů, proč se stále více mladých lidí, ale také starších párů, stěhuje do hlavního města, je nespočet. Patříte-li mezi ně i vy, nezapomeňte na to, že klíčem ke spokojenému životu v Praze je výběr vhodného bydlení. Možností je velmi mnoho a my vám prozradíme, jak najít byt či dům bez pomoci realitní kanceláře.

Proč hledat byt v Praze bez realitky?

V prvé řadě si zopakujeme, v čem je hledání bytu v Praze bez realitky výhodnější než s ní. Především jde o finanční úsporu, protože v případě, že budete hledat byty bez realitky, nebudete muset platit nemalou provizi. Navíc se vyhnete riziku, že narazíte na nepříliš solidního makléře, který se vám bude snažit vnutit byt v neatraktivní lokalitě.

Realitní portál, kde zaručeně najdete to, co hledáte

Možná vás nepotěší představa časově náročného hledání bydlení a komplikované administrativy v případě, že nakonec najdete to, co hledáte. Ale i na to máme „kladivo“ – specializovaný portál, který soustředí všechny zajímavé reality v hlavním městě. Tedy nejen starší, ale i nové byty v Praze, pozemky a komerční objekty. Najdete ho na www.online-reality.cz a pomocí jednoduchého filtrování okamžitě najdete bydlení svých snů. Nepřeháníme, jo opravdu snadné.

Velmi levné byty i luxusní developerské projekty

Realitní portál disponuje obsáhlou databází, která je denně aktualizována o všechny důležité informace. Nechybí detailní popis ani fotografie pražských realit, které jsou aktuálně na prodej. Přístup provozovatelů je naprosto profesionální a rádi vám pomohou s veškerou administrativou. A nezáleží na tom, jestli hledáte velmi levnou garsonku v klidné části prahy nebo luxusní byt vedle Václavského náměstí. Projekt Online-reality.cz nabízí řešení pro každého, kdo chce bydlet podle svých představ bez jakýchkoliv kompromisů. Na své si přijdou také studenti, kteří se poohlíží po velmi levném pronájmu.

A abychom nezapomněli, mezi nabídkami najdete také zbrusu nové developerské projekty, které patří k nejžádanějšímu typu bydlení v Praze. Nachází se v prémiových lokalitách s vynikající občanskou vybaveností a dostupností do centra. Samotné byty jsou ukázkou toho, jak by mělo vypadat moderní bydlení se vším všudy…

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.