Levné i luxusní byty v Praze BEZ realitky!

Stověžatá Praha, centrum kultury, zábavy a místo netušených pracovních příležitostí. Důvodů, proč se stále více mladých lidí, ale také starších párů, stěhuje do hlavního města, je nespočet. Patříte-li mezi ně i vy, nezapomeňte na to, že klíčem ke spokojenému životu v Praze je výběr vhodného bydlení. Možností je velmi mnoho a my vám prozradíme, jak najít byt či dům bez pomoci realitní kanceláře.

Proč hledat byt v Praze bez realitky?

V prvé řadě si zopakujeme, v čem je hledání bytu v Praze bez realitky výhodnější než s ní. Především jde o finanční úsporu, protože v případě, že budete hledat byty bez realitky, nebudete muset platit nemalou provizi. Navíc se vyhnete riziku, že narazíte na nepříliš solidního makléře, který se vám bude snažit vnutit byt v neatraktivní lokalitě.

Realitní portál, kde zaručeně najdete to, co hledáte

Možná vás nepotěší představa časově náročného hledání bydlení a komplikované administrativy v případě, že nakonec najdete to, co hledáte. Ale i na to máme „kladivo“ - specializovaný portál, který soustředí všechny zajímavé reality v hlavním městě. Tedy nejen starší, ale i nové byty v Praze, pozemky a komerční objekty. Najdete ho na www.online-reality.cz a pomocí jednoduchého filtrování okamžitě najdete bydlení svých snů. Nepřeháníme, jo opravdu snadné.

Velmi levné byty i luxusní developerské projekty

Realitní portál disponuje obsáhlou databází, která je denně aktualizována o všechny důležité informace. Nechybí detailní popis ani fotografie pražských realit, které jsou aktuálně na prodej. Přístup provozovatelů je naprosto profesionální a rádi vám pomohou s veškerou administrativou. A nezáleží na tom, jestli hledáte velmi levnou garsonku v klidné části prahy nebo luxusní byt vedle Václavského náměstí. Projekt Online-reality.cz nabízí řešení pro každého, kdo chce bydlet podle svých představ bez jakýchkoliv kompromisů. Na své si přijdou také studenti, kteří se poohlíží po velmi levném pronájmu. A abychom nezapomněli, mezi nabídkami najdete také zbrusu nové developerské projekty, které patří k nejžádanějšímu typu bydlení v Praze. Nachází se v prémiových lokalitách s vynikající občanskou vybaveností a dostupností do centra. Samotné byty jsou ukázkou toho, jak by mělo vypadat moderní bydlení se vším všudy...

Publikováno: 05. 05. 2014

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: byty v Praze bez realitky | developerské projekty | levné bydlení v Praze | reality portál