Nepodceňujte zakázkovou zámečnickou výrobu, váš domov díky ní získá duši

Pustili jste se do výstavby nového nebo rekonstrukce stávajícího bydlení? Toužíte-li po perfektním výsledku, rozhodně se nevyhýbejte řešení na míru. Nic proti sériově vyráběným prvkům, i ty mohou být vkusné a kvalitní, nicméně nikdy nepozvednou úroveň interiéru tak, jako zakázková výroba. Příkladem budiž větší architektonické prvky – schodiště, tak i detaily v podobě zábradlí. Zaměřili jsme se na služby Zámečnictví Zdeněk hajný, které působí v Českých Budějovicích i po celé republice. Proč byste se měli obrátit právě na něj? Zámečnictví České Budějovice má dlouholeté zkušenosti, díky kterým je schopno realizovat zakázky rychle a přitom v odpovídající kvalitě. Vyrábí schodiště, zábradlí, ale také nábytek a interiérové doplňky. Odborníci mistrně zvládají práci s moderními materiály jako nerezová ocel a sklo, ale také se dřevem - klasikou, která sluší každému interiéru.

Schodiště, po kterém budete našlapovat s radostí

Potřebujete-li nové interiérové schodiště, pohlížejte na něj jako na originální a zajímavý doplněk, ale také praktickou a bezpečnou spojnici jednotlivých podlaží. V případě českobudějovického zámečnictví získáte dominantní prvek, který do vašeho domova zapadne jako chybějící kamínek do mozaiky.

Žádné schodiště se neobejde bez stylového a bezpečného zábradlí

Součástí výrobního portfolia je také samostatné zábradlí na schodiště. Opět se můžete spolehnout na krásný design, prvotřídní zpracování a bezpečnost. Zámečníci pro vás vytvoří originální a jedinečné řešení do interiéru i exteriéru. Poradí vám, jaké materiály jsou pro dané prostory ideální a zajistí, aby zábradlí splnilo veškeré požadavky a korespondovalo s okolními prvky. Další informace o zámečnictví Zdeněk Hajný najdete na www.zamecnictvi-hajny.cz. Ukázky realizovaných prací vás stoprocentně přesvědčí...