Garáž

Vybíráme nová garážová vrata

Rozhodli jste se, že vyměníte stará garážová vrata za nová, ale nevíte si rady s jejich výběrem? Moderní garážová vrata mohou zcela změnit charakter celé garáže. Jsou dominantním architektonickým prvkem, který sklidí obdiv kolemjdoucích a samozřejmě i funkčním pomocníkem, který vám usnadní život. Pro většinu lidí hraje prim cena, na druhou stranu však neradi slevují z kvality. Je vůbec možné najít kompromis v podobě opravdu kvalitních vrat za dobrou cenu? Jistě a nebudete pro ně muset daleko. Garážová vrata se vyrábí i u nás a jsou v mnoha ohledech lepší, než leckterá zahraniční konkurence. Pojďte se s námi podívat do Kadaně, kde za pomoci nejmodernější technologie rodí vrata DoorHan.

Co získáte s novými garážovými vraty?

Předtím, než se podíváme na konkrétní modely, si ujasníme, jakými výhodami se mohou garážová vrata pochlubit. V prvé řadě je to moderní design, díky kterému garáž prohlédne. Jistě sami uznáte, že stará oprýskaná vrata mohou zcela zničit celkový dojem nově zrekonstruované nemovitosti. Pořídíte-li si stylová vrata na míru, dodáte garáži, potažmo celému domu šmrnc. Sami si zvolíte barvu (ať už standardní či dekor v imitaci dřeva) a typ panelu. Výsledkem jsou zcela unikátní vrata, která u sousedů nenajdete. Vrata DoorHan vaši garáž odliší a dodají ji punc originality. Dalším důvodem je obrovská energetická úspora. Díky kvalitnímu těsnění nebude z garáže unikat teplo a vy ušetříte za energie. Vrata v zimě udrží teplo uvnitř, v létě zaručí příjemný chládek. Neměli bychom zapomenout ani na dálkové ovládání, které vám umožní otevírat garážová vrata z pohodlí vozidla. Už žádné vystupování a mechanické otevírání, ale naopak jednoduchá a pohodlná manipulace.

Vyberte si dle typu otevírání

Společnost DMS Group s.r.o. je výhradním distributorem garážových vrat DoorHan pro hlavní město, středočeský a plzeňský kraj. Vyrábí nejen garážová, ale i průmyslová vrata nejvyšší kvality a to za bezkonkurenční cenu. Ta je individuální a bude Vám vykalkulována na míru. Vybrat si mžete mezi 4 základními typy vrat – sekční garážová vrata RSD01 (vyrábí se do šíře 3 m), RSD02 (vyrábí se do šíře 6 m) a nově i garážová vrata YETT01 a YETT 02. Samozřejmostí je vysoce kvalitní pohony vrat a pružiny testovaná na 10.000 a více cyklů. Garážová vrata DoorHan jsou skvělou investicí, která vám bude dělat radost každý den.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.