Interiér

Vestavěné skříně hravě vyřeší nedostatek místa

Bydlíte-li v paláci s několika koupelnami, obývákem o rozloze menšího fotbalového hřiště a spojovací chodbou, jejíž průchod vám zabere několik minut, gratulujeme. Nedostatek prostoru pravděpodobně řešit nemusíte a spíše než nad tím, kam věci uložíte, přemýšlíte nad tím, čím interiér zaplnit, aby se nezdál prázdný. Ale teď vážně. Většina z nás bohužel v podobné rezidenci nebydlí a naopak si připadá jako sardinka. Malé panelákové byty a ne o moc větší rodinné domy si žádají po maximálním využití prostoru v podobě moderních architektonických prvků. Jedním z nich jsou i stále oblíbenější vestavěné skříně. Dost možná by pomohly nastolit řád a pořádek i ve vašem bydlení.

Klasický nábytek je minulostí, prim hraje ten vestavěný

Aby se vám doma začaly hromadit věci nemusíte být zrovna vetešník. Předměty denní potřeby, knihy, dokumenty, CD, oblečení…vše by mělo být po ruce, ale zároveň nezavázet. Ukrýt je můžeme právě do vestavěné skříně, která lze umístit prakticky kdekoliv. Skládá se z posuvných či otevíracích dveří a policového systému na míru, který lze upravit přesně podle potřeby. A právě v tom tkví jejich kouzlo. Další, neméně užitečnou funkcí, je i možnost optického rozdělení místnosti na dvě menší. Potřebujete-li předělit interiér bez jakýchkoliv stavebních úprav, bude pro vás nejrychlejším řešením vhodně umístěný vestavěný nábytek.

Přečtěte si, jak na útulnou a praktickou domácnost

A protože všichni toužíme nejen po praktickém, ale i perfektně vyhlížejícím nábytku, měly by vaše kroky směřovat k magazínu Dřevěný Radek, za kterým stojí Šiml Interiér – společnost Radka Šimla, který se v oboru interiérů na míru a výroby nábytku na míru pohybuje řadu let. Zájemci o luxusní kuchyni na míru si přijdou na své, ovšem v portfoliu najdete široké spektrum dalších služeb, bez nichž se při budování jedinečného bydlení neobejdete.

Nábytek na míru odliší vaše bydlení od stereotypně vyhlížejícího zařízení typu IKEA a dodá mu specifickou atmosféru. Kromě neotřelého designu se chlubí vysoce kvalitním zpracováním a přijatelnou cenou, kterou ustojí i střídmější rozpočet.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.