Garáž

Proč si koupit nová garážová vrata?

Ptáte se na důvod, proč vysadit stará garážová vrata a nechat si instalovat zbrusu nová? Především je to možnost dopřát své garáží dokonalý estetický prvek, dále pak úspora energie za teplo (tepelně izolační vlastnosti vrat) a v neposlední řadě pohodlí, které přináší mechanické otevírání pohonem na dálkoví ovládání. Pokud nad novými vraty stále váháte, podívejte se na aktuální ceníky tuzemských i zahraničních výrobců a bude vám jasné, že si můžete dopřát zbrusu nová vrata za velmi zajímavou cenu. Pojďme se podívat na to, podle čeho vrata vybírat.

Jak velkou máte garáž?

Typy garážových vrat:

  • sekční vrata
  • posuvná vrata
  • rolovací vrata

Každá garáž má specifické rozměry a ne každá garážová vrata se do ni hodí. Pro větší garáže jsou vhodná posuvná garážová vrata, do těch menší se s oblibou instalují rolovací a sekční garážová vrata. Všechny typy garážových vrat se vyrábí v mnoha barevných provedeních a navíc si můžete vybrat z několika designů panelů. Vybrat si můžete ze základních barev palety RAL či imitací dřeva. Výsledkem jsou unikátní vrata, který jen tak u někoho nenajdete. Můžete tak své garáží dopřát jedinečný dominantní architektonický prvek, který se stane terčem zájmu všech kolemjdoucích.

Je vám v garáži zima?

Garáž nepatří k nejteplejším místům v domě, což se však může změnit díky novým garážovým vratům. Vyberte si taková, která mají vynikající tepelně izolační vlastnosti a budete se ve své garáži vždy cítit velmi útulně. V zimě nepocítíte tak velké úniky tepla a v létě vám bude vevnitř příjemně i přesto, že venku na ulici řádí tropy.

Na co si dát při výběru garážových vrat pozor?

Výrobce by měl garantovat hustou servisní síť, která zaručí, že vám vrata v případě potřeby ihned opraví. Zeptejte se také na pohony garážových vrat, které výrobce do vrat montuje. Vždy by se mělo jednat o kvalitní zařízení, které vydrží velmi dlouho.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.