Reality

Chystáte se koupit byt v Praze? Nechte si poradit od profesionálů!

Máte v plánu koupit byt? Neunáhlujte se a naopak si dejte na čas. Předpokládáme, že budete na své nové adrese pobývat po mnoho budoucích let, ne-li do konce života. Neberte proto všemi deseti hned první nabídku, která se vám namane a zohledněte i jiné aspekty než jen cenu, velikost a dispozice. Neméně důležitá je i samotná lokalita, respektive její občanská vybavenost, dopravní dostupnost do centra a v neposlední řadě i bezpečnost.

Proč ztrácet čas, když vám může zdarma pomoct zkušený poradce?

Koupě bytu začíná důkladným výběrem vhodných kandidátů. Můžete se po nich poohlédnout sami, např. na některém z mnoha realitních serverů, nebo se obrátit na realitního poradce, který se o vše postará za vás.

Mezi nejznámější portály, na kterých najdete inzerci bytů (klasické i půdní byty), domů, ale také komerčních objektů a pozemků, patří projekt www.bytyprodejpraha.cz. Máte-li o podobě vašeho budoucího bydlení ucelenou představu a nechcete ztrácet čas hledáním, pak je pro vás služba realitního poradce jako stvořená.

Jak vypadá spolupráce s realitním poradcem?

Realitní poradce vám zašle nabídku na míru vašich požadavků. Navíc ho můžete kdykoliv kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a vše s ním probrat. Celá záležitost proběhne bez návštěvy realitní kanceláře nebo makléře.

Chcete si byt najít sami? Žádný problém!

Máte-li dost času a chuti, můžete se do hledání nového bytu pustit sami. Díky praktickému filtrování nebudete muset zdlouhavě listovat seznamem položek, které vás nezajímají. Ceny jsou konečné a nemusíte se bát navýšení kvůli provize.

Levné i luxusní byty, vybere si každý

Zmíněný realitní portál cílí na všechny skupiny zákazníků. Najdete zde levné byty, které jsou vhodné pro studeny a nižší příjmové skupiny, ale také vskutku luxusní sídla pro nejnáročnější klientelu. Příkladem budiž byty v rezidenci Sacre Coeur 2.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.