Daikin Emura - neobyčejná klimatizace, kterou si zamilujete

Horké letní dny se obvykle nesou v duchu příjemné koupele v bazénu, ale co když zrovna není po ruce? Někdy se zkrátka z vyhřátého bytu nedostaneme a nezbývá, než si s vedrem poradit jinak. Nejlepším pomocníkem, který zajistí optimální mikroklima, je kvalitní klimatizace. Představíme vám model, který snoubí inovativní technologie, nadstandardní funkce a elegantní design. Na Klimatizační jednotku Daikin Emura nedáte dopustit!

Klimatizace jako doplněk? Proč ne!

Už dávno neplatí, že co je funkční, není pěkné na pohled. V případě nástěnné klimatizace Daikin Emura to platí minimálně dvojnásob. Svým uhlazeným designem v minimalistickém duchu nijak nenarušuje charakter interiéru a přesto dokáže zaujmout pozornost. Za svůj design si vysloužila prestižní ocenění reddot award 2014.

S prachem si poradí fotokatalytický filtr

Zmínili jsme, že model Emura disponuje prvotřídní technologií. Příkladem budiž fotokatalytický filtr, který ze vzduchu hravě odstraní i velmi malé prachové částečky. Díky 3D průtoku vzduchu se čistý vzduch rovnoměrně rozprostře po celé místnosti.

Tichý, inteligentní a úsporný pomocník

Klimatizační jednotka Daikin Emura není jen krásná a výkonná. Je také nadmíru inteligentní a ví, že elektřina není zadarmo. V okamžiku, kdy v místnosti nikdo není, aktivuje úsporný režim a příliš mnoho energie nespotřebuje ani při běžném provozu. Co jiného ale čekat od spotřebiče z energetické třídy A+++? Daikin Emura vás nebude rušit – provoz je velmi tichý a hladina hluku nepřekročí 19 db (A). Provozní rozsah teplot je široký (-10 až 46 °C při chlazení a -15 až 20 °C při vytápění) a požadovanou teplotu lze nastavit i na dálku. Stačí si stáhnout aplikaci do chytrého telefonu (k mání pro iOS i Android) a je to. Shrnuto a podtrženo, Daikin Emura rozhodně nepatří mezi obyčejné klimatizace. Jde o zařízení nové generace, které dá vašemu bydlení zcela nový rozměr. Další informace najdete na www.daikin.cz. Daikin Emura

Publikováno: 25. 08. 2014

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: daikin emura recenze | klimatizace daikin emura