Interiér

Daikin Emura – neobyčejná klimatizace, kterou si zamilujete

Horké letní dny se obvykle nesou v duchu příjemné koupele v bazénu, ale co když zrovna není po ruce? Někdy se zkrátka z vyhřátého bytu nedostaneme a nezbývá, než si s vedrem poradit jinak. Nejlepším pomocníkem, který zajistí optimální mikroklima, je kvalitní klimatizace. Představíme vám model, který snoubí inovativní technologie, nadstandardní funkce a elegantní design. Na Klimatizační jednotku Daikin Emura nedáte dopustit!

Klimatizace jako doplněk? Proč ne!

Už dávno neplatí, že co je funkční, není pěkné na pohled. V případě nástěnné klimatizace Daikin Emura to platí minimálně dvojnásob. Svým uhlazeným designem v minimalistickém duchu nijak nenarušuje charakter interiéru a přesto dokáže zaujmout pozornost. Za svůj design si vysloužila prestižní ocenění reddot award 2014.

S prachem si poradí fotokatalytický filtr

Zmínili jsme, že model Emura disponuje prvotřídní technologií. Příkladem budiž fotokatalytický filtr, který ze vzduchu hravě odstraní i velmi malé prachové částečky. Díky 3D průtoku vzduchu se čistý vzduch rovnoměrně rozprostře po celé místnosti.

Tichý, inteligentní a úsporný pomocník

Klimatizační jednotka Daikin Emura není jen krásná a výkonná. Je také nadmíru inteligentní a ví, že elektřina není zadarmo. V okamžiku, kdy v místnosti nikdo není, aktivuje úsporný režim a příliš mnoho energie nespotřebuje ani při běžném provozu. Co jiného ale čekat od spotřebiče z energetické třídy A+++?

Daikin Emura vás nebude rušit – provoz je velmi tichý a hladina hluku nepřekročí 19 db (A). Provozní rozsah teplot je široký (-10 až 46 °C při chlazení a -15 až 20 °C při vytápění) a požadovanou teplotu lze nastavit i na dálku. Stačí si stáhnout aplikaci do chytrého telefonu (k mání pro iOS i Android) a je to.

Shrnuto a podtrženo, Daikin Emura rozhodně nepatří mezi obyčejné klimatizace. Jde o zařízení nové generace, které dá vašemu bydlení zcela nový rozměr. Další informace najdete na www.daikin.cz.

Daikin Emura

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.