Finance

I za nepojízdné auto můžete dostat nějakou korunu navíc

V okamžiku, kdy osobní automobil doslouží, je nezbytné poohlédnout se po jiném. Otázkou však zůstává, co s nepojízdným starým vozidlem, které už nechcete uvádět do provozu? V takovém případě je dobré obrátit se na společnost, která se stará o likvidaci vraků. V následujících řádcích vám jednu takovou představíme.

V dané oblasti působí společnost ZA HOTOVÉ, která nejenže vykupuje vozidla jako taková, ale také se stará o jejich likvidaci. Samotný název napovídá, že peníze dostanete na místě v hotovosti, navíc se nemusíte starat o žádné dokumenty.

Výkup i strojů a nefunkčních vozidel

Velkou výhodou je, že ZA HOTOVÉ se zaměřuje nejen na pojízdné, ale i nepojízdné vozy. Vykupuje také nepojízdné vraky, veterány, všechny modely osobních, firemních a užitkových vozidel. Stejně tak se na společnost můžete obrátit, pokud chcete prodat stavební vozidla a stroje či automobily s propadlou STK.

Přímo skrze webové stránky ZA HOTOVÉ zjistíte cenu výkupu vozidla. Stačí vyplnit pravdivě informace do online formuláře, na jejichž základě vám společnost pošle navrhovanou cenu.

Likvidace vozidel

Jestliže je ve vašem hledáčku likvidace vozidel, i v takovém případě se můžete na firmu ZA HOTOVÉ obrátit. Za likvidaci vám vyplatí peníze ihned a v hotovosti. Vozidla vykupuje bez zbytečných podmínek a zdlouhavého papírování. Spolupráce je tedy rychlá, férová a spolehlivá.

Celý proces je jednoduchý. Profesionální tým vám vypracuje předběžnou cenovou nabídku, potom přijede na místo určení (zpravidla do 24 hodin). Odborník si prohlédne vozidlo a určí jeho skutečnou hodnotu, kterou vám vyplatí na ruku. Podepíšete kupní smlouvu rovnou na místě a dostanete ještě i protokol o ekologické likvidaci. Vy se nemusíte starat ani o odvoz, o vše se postará už ZA HOTOVÉ.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.