Skvělé tipy

Střecha i opláštění pro vaši výrobní halu

Je vám, při pohledu na vaši výrobní halu, poněkud smutno? Ne každá společnost má dostatečný kapitál na realizaci zbrusu nových výrobních prostor, ale koupě staré haly se mnohdy prodraží ještě více. Budí-li váš objekt dojem, že má období největší slávy za sebou, nezoufejte. Dáme vám tip na někoho, kdo ho dá do pořádku za překvapivě nízkou cenu a navíc za velmi krátkou dobu. Společnost Střechy Vaníček s.r.o. se specializuje na rekonstrukce střešních plášťů a opláštění průmyslových objektů. Samozřejmostí je i rekonstrukce světlíků a prosvětlovacích pásů opláštění. Firma se nezalekne ani kompletní výměny střech nebo částí střech, s nimiž má bohaté zkušenosti.

Světlíkový systém SKYLIGHT

Společnost Střechy Vaníček s.r.o. vyrábí světlíkový systém s názvem SKYLIGHT. Ten odpovídá současným požadavkům průmyslových objektů a mohou se pochlubit precizním zpracováním celohliníkové konstrukce. Světlíky se mohou pochlubit dlouhodobou funkčností, kterou omezuje pouze životnost polykarbonátových desek. Díky jednoduchému systému uchycení však není problém desky kdykoliv vyměnit. Zaměstnanci společnosti vždy odvádí perfektní práci a jsou uznávanými specialisty na ploché střechy. Ti absolvují pravidelná školení a jsou držiteli mnoha certifikátů. Důkazem jejich zručnosti je fakt, že se na firmu zákazníci obrací opakovaně.

Střechy Vaníček spol s.r.o. umí i opláštění haly

Kromě realizace kvalitního světlíkového systému se firma Střechy Vaníček s.r.o. specializuje i na opláštění hal, ale také administrativních budov a občanských objektů. Realizuje systémy opláštění a to včetně zateplení. Specializuje se na sendvičové panely, fasádní trapézové plechy, lamely a kazety, ale také skládané pláště a profilované střechy. Společnost je držitelem certifikátu kvality jakosti ČSN EN ISO 9001:2009. Hledáte-li profesionály, tady je máte.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.