Rekonstrukce domu

Střechy TOMI: Precizní pokrývačské a klempířské práce pro Český Krumlov a okolí

Střecha je nedílnou součástí každé stavby, a ať už jde o rovnou nebo sedlovou variantu, neobejdete se bez kvalitní střešní krytiny. V neposlední řadě také bez zkušených pokrývačů a klempířů. Výsledek musí odpovídat vysokým požadavkům na estetiku, kvalitu a dlouholetou životnosti. Pro většinu lidí přirozeně hraje roli také pořizovací cena, která by neměla být příliš nadsazena. Nicméně toto kritérium není tak podstatné jako výše zmíněné vlastnosti. Investovat do prvotřídní krytiny a dobře odvedené práce řemeslníků se z dlouhodobého hlediska rozhodně vyplatí.

Bydlíte-li v okolí Českého Krumlova, bude se vám hodit tip na renomované tesařství, klempířství a pokrývačství. Střechy Český Krumlov TOMI nabízí kompletní portfolio řemeslnických prací, které souvisí s realizacemi a opravami střešní krytiny.

Kompletní realizace střechy od A do Z

Ve Střechy TOMI pracují vysoce kvalifikovaní klempíři a pokrývači Český Krumlov, kteří se v oboru pohybují řadu let. Jejich letité zkušenosti a bedlivé sledování současných trendů a nových technologických postupů můžete zúročit na svém bydlení i vy. Firma zajišťuje veškeré práce – vypracováním projektu počínaje, doprovodnými službami (např. zámečnictví) konče. Samozřejmostí je individuální přístup a odborné poradenství. Profesionálové vám rádi doporučí optimální řešení, které vašemu bydlení padne jako ulité.

Problém nepředstavuje ani restaurování historické střechy

Střechy TOMI se zabývají realizací všech typů střech a nabízí široký výběr materiálů. Výsledná podoba vaší nové střechy je tak zcela ve vaší režii. Co konkrétně zahrnují pokrývačské a klempířské práce, najdete na www.strechytomi.webmium.com. A pozor, řemeslníci si poradí také s restaurováním střechy na historické budově – dokáží objektu navrátit původní charakter a podtrhnou jeho krásu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.