Střechy TOMI: Precizní pokrývačské a klempířské práce pro Český Krumlov a okolí

Střecha je nedílnou součástí každé stavby, a ať už jde o rovnou nebo sedlovou variantu, neobejdete se bez kvalitní střešní krytiny. V neposlední řadě také bez zkušených pokrývačů a klempířů. Výsledek musí odpovídat vysokým požadavkům na estetiku, kvalitu a dlouholetou životnosti. Pro většinu lidí přirozeně hraje roli také pořizovací cena, která by neměla být příliš nadsazena. Nicméně toto kritérium není tak podstatné jako výše zmíněné vlastnosti. Investovat do prvotřídní krytiny a dobře odvedené práce řemeslníků se z dlouhodobého hlediska rozhodně vyplatí. Bydlíte-li v okolí Českého Krumlova, bude se vám hodit tip na renomované tesařství, klempířství a pokrývačství. Střechy Český Krumlov TOMI nabízí kompletní portfolio řemeslnických prací, které souvisí s realizacemi a opravami střešní krytiny.

Kompletní realizace střechy od A do Z

Ve Střechy TOMI pracují vysoce kvalifikovaní klempíři a pokrývači Český Krumlov, kteří se v oboru pohybují řadu let. Jejich letité zkušenosti a bedlivé sledování současných trendů a nových technologických postupů můžete zúročit na svém bydlení i vy. Firma zajišťuje veškeré práce – vypracováním projektu počínaje, doprovodnými službami (např. zámečnictví) konče. Samozřejmostí je individuální přístup a odborné poradenství. Profesionálové vám rádi doporučí optimální řešení, které vašemu bydlení padne jako ulité.

Problém nepředstavuje ani restaurování historické střechy

Střechy TOMI se zabývají realizací všech typů střech a nabízí široký výběr materiálů. Výsledná podoba vaší nové střechy je tak zcela ve vaší režii. Co konkrétně zahrnují pokrývačské a klempířské práce, najdete na www.strechytomi.webmium.com. A pozor, řemeslníci si poradí také s restaurováním střechy na historické budově – dokáží objektu navrátit původní charakter a podtrhnou jeho krásu.

Publikováno: 14. 03. 2015

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: pokrývači český krumlov | střechy český krumlov