Nízkoenergetické bydlení

Dokonalé bydlení bez kompromisů

Nízkoenergetické bydleníNízkoenergetické bydlení se těší stále větší oblibě a začínají se o něj zajímat i ti, kteří nad ním doposud jen ledabyle mávli rukou. Není se čemu divit, vždyť poplatky za energie rok od roku rostou, což pociťují i ti movitější z nás. Pokud vám však nevyhovuje jistá uniformita, které je pro mnoho nízkoenergetických staveb typická, obraťte se na architekty a inženýry z di5. di5 architekti inženýři, jak zní celý název architektonického ateliéru, pro vás vyprojektují a následně pomohou vyhotovit dům, který vyhovuje vašim specifickým požadavkům a přáním.

Domov, který se vám přizpůsobí

Proč se přizpůsobovat svému bydlení, když se může bydlení přizpůsobit nám? Nedělejte kompromisy a obraťte se na profesionály, kteří spolupracují s významnými mezinárodními společnostmi a mají na svědomí projekty jako je hlavní správa ČEZ, obytný prostor Cihelna nebo dostavby v areálu Philip Morris. Kromě toho vyprojektovali bezpočet úžasných rodinných domů a tím dalším by mohl být třeba ten váš.  Ateliér di5 architekti inženýři funguje již od roku 1997, kdy vznikl rozšířením z původně inženýrské společnosti. Sedmnáct architektů, inženýrů, techniků a mnoho externích spolupracovníků je připraveno splnit jakékoliv zadání bez ohledu na to, zda jde o novostavbu nebo „jen“ rekonstrukci.

V jednotě je síla

Tým vždy dbá na individuální potřeby klientů a poskytuje komplexní služby od studie a architektonického návrhu až po spolupráci při výstavbě a autorský a technický dozor. Nenabízí však jen návrh budov, ale také interiérový design a zahradní a krajinnou tvorbu – vaše nové bydlení zkrátka dotáhnou k dokonalosti.

Klíčem k perfektnímu výsledku je především spolupráce s ostatními profesemi. Jedině tak může být zaručena nejen vysoká estetická a užitná hodnota, ale také použití kvalitních materiálů a minimalizace technologických chyb.

O kvalitách již realizovaných prací se ostatně můžete přesvědčit sami. Fotografie, ale i informace o projektech najdete přímo na webu di5.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.