Dokonalé bydlení bez kompromisů

Nízkoenergetické bydleníNízkoenergetické bydlení se těší stále větší oblibě a začínají se o něj zajímat i ti, kteří nad ním doposud jen ledabyle mávli rukou. Není se čemu divit, vždyť poplatky za energie rok od roku rostou, což pociťují i ti movitější z nás. Pokud vám však nevyhovuje jistá uniformita, které je pro mnoho nízkoenergetických staveb typická, obraťte se na architekty a inženýry z di5. di5 architekti inženýři, jak zní celý název architektonického ateliéru, pro vás vyprojektují a následně pomohou vyhotovit dům, který vyhovuje vašim specifickým požadavkům a přáním.

Domov, který se vám přizpůsobí

Proč se přizpůsobovat svému bydlení, když se může bydlení přizpůsobit nám? Nedělejte kompromisy a obraťte se na profesionály, kteří spolupracují s významnými mezinárodními společnostmi a mají na svědomí projekty jako je hlavní správa ČEZ, obytný prostor Cihelna nebo dostavby v areálu Philip Morris. Kromě toho vyprojektovali bezpočet úžasných rodinných domů a tím dalším by mohl být třeba ten váš.  Ateliér di5 architekti inženýři funguje již od roku 1997, kdy vznikl rozšířením z původně inženýrské společnosti. Sedmnáct architektů, inženýrů, techniků a mnoho externích spolupracovníků je připraveno splnit jakékoliv zadání bez ohledu na to, zda jde o novostavbu nebo „jen“ rekonstrukci.

V jednotě je síla

Tým vždy dbá na individuální potřeby klientů a poskytuje komplexní služby od studie a architektonického návrhu až po spolupráci při výstavbě a autorský a technický dozor. Nenabízí však jen návrh budov, ale také interiérový design a zahradní a krajinnou tvorbu – vaše nové bydlení zkrátka dotáhnou k dokonalosti. Klíčem k perfektnímu výsledku je především spolupráce s ostatními profesemi. Jedině tak může být zaručena nejen vysoká estetická a užitná hodnota, ale také použití kvalitních materiálů a minimalizace technologických chyb. O kvalitách již realizovaných prací se ostatně můžete přesvědčit sami. Fotografie, ale i informace o projektech najdete přímo na webu di5.cz.

Publikováno: 25. 03. 2013

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: architekti | bytový architekt | di5 | návrh budov | projektanti