Zahrada a rostliny

MED TWIST: Prudce elegantní pergola pro náročné

Potrpíte si na krásné věci? Libujete si v moderním designu? A navíc rádi trávíte volno na čerstvém vzduchu? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, pravděpodobně se do samostatně stojící pergoly MED TWIST zamilujete na první pohled. S každým dalším pohledem se citové pouto prohloubí. Kdo ví, nakonec se možná pod konstrukcí usadíte natrvalo…

Pergola, o kterou se nemusíte starat

Ale teď vážně. Možná si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na pořízení pergoly a zaujal vás sortiment moderně pojatých konstrukcí. Pergola MED TWIST je právě taková. Je naprosto bezúdržbová a bude vám dělat radost i po letech.

Ochrání vás před deštěm i slunečními paprsky

MED TWIST se skládá z hliníkových lišt a nosných, obvodových profilů spojených se stojkami. Tyto profily zároveň slouží jako žlab a sbírají vodu, která stéká z lamel. Ze žlabu pak voda proudí pryč přes stojky. Hliníkové lamely vyplňuje polystyren, který snižuje hluk z kapek deště. Takže vám nic nebude bránit v příjemné relaxaci i za „psího“ počasí. Hliníkové lamely lze navíc naklánět v rozmezí úhlů 0 až 135 stupňů. Zavřená poloha vás ochrání proti dešti, otevřená vpustí dovnitř sluníčko, ale jen do té míry, jak si to budete přát. Poloha hliníkových lamel je volitelná – směrem kolmo na zeď nebo rovnoběžně se zdí.

medtwist

Další „vychytávkou“, kterou si lze k pergole MED TWIST objednat, jsou bodová světla umístěná přímo v lamelách nebo v obvodovém profilu. Další možností jsou RGB pásky integrované v obvodovém profilu. Podle situace navolíte některý ze 7 různých odstínů.

Kde hliníkového krasavce seženete?

Pergolu MED TWIST najdete v nabídce společnosti SERVIS CLIMAX. Největší český výrobce stínící techniky nabízí zastínění pergol s nadstandardní čtyřletou zárukou. Další informace a kompletní nabídku pergol a ostatního sortimentu najdete na www.climax.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.