Zahrada a rostliny

MED TWIST: Prudce elegantní pergola pro náročné

Potrpíte si na krásné věci? Libujete si v moderním designu? A navíc rádi trávíte volno na čerstvém vzduchu? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, pravděpodobně se do samostatně stojící pergoly MED TWIST zamilujete na první pohled. S každým dalším pohledem se citové pouto prohloubí. Kdo ví, nakonec se možná pod konstrukcí usadíte natrvalo…

Pergola, o kterou se nemusíte starat

Ale teď vážně. Možná si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na pořízení pergoly a zaujal vás sortiment moderně pojatých konstrukcí. Pergola MED TWIST je právě taková. Je naprosto bezúdržbová a bude vám dělat radost i po letech.

Ochrání vás před deštěm i slunečními paprsky

MED TWIST se skládá z hliníkových lišt a nosných, obvodových profilů spojených se stojkami. Tyto profily zároveň slouží jako žlab a sbírají vodu, která stéká z lamel. Ze žlabu pak voda proudí pryč přes stojky. Hliníkové lamely vyplňuje polystyren, který snižuje hluk z kapek deště. Takže vám nic nebude bránit v příjemné relaxaci i za „psího“ počasí. Hliníkové lamely lze navíc naklánět v rozmezí úhlů 0 až 135 stupňů. Zavřená poloha vás ochrání proti dešti, otevřená vpustí dovnitř sluníčko, ale jen do té míry, jak si to budete přát. Poloha hliníkových lamel je volitelná – směrem kolmo na zeď nebo rovnoběžně se zdí.

medtwist

Další „vychytávkou“, kterou si lze k pergole MED TWIST objednat, jsou bodová světla umístěná přímo v lamelách nebo v obvodovém profilu. Další možností jsou RGB pásky integrované v obvodovém profilu. Podle situace navolíte některý ze 7 různých odstínů.

Kde hliníkového krasavce seženete?

Pergolu MED TWIST najdete v nabídce společnosti SERVIS CLIMAX. Největší český výrobce stínící techniky nabízí zastínění pergol s nadstandardní čtyřletou zárukou. Další informace a kompletní nabídku pergol a ostatního sortimentu najdete na www.climax.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.