Bytové dekorace

Pořiďte si metrový textil a vyrobte si vlastní dekorace!

Zdánlivě nepodstatné detaily, ke kterým dekorace v podobě bytových textilií rozhodně patří, bydlení vypadá mnohem útulněji. Můžete si je koupit, anebo s trochou šikovnosti vyrobit vlastní výtvory. Stačí trocha šikovnosti a kvalitní materiál, který seženete z pohodlí domova. Prozradíme vám, na co si dát pozor a kde se po metrovém textilu poohlédnout.

Bez kvalitní látky to nepůjde

První tip přijde vhod každému, kdo nemá s výrobou textilních dekorací žádné předchozí zkušenosti. Možná vás napadlo, že ušetříte na materiálu – ale právě to vás může od nového hobby definitivně odradit. S nekvalitní látkou se tvoří velmi špatně, výsledek nebude nikdy perfektní a materiál se znehodnotí již po kratší době používání. S kvalitními látkami jsou ruční práce a výroba dekorací jedna radost. Například pro ruční šití je ideální 100% bavlna, která je pevná, ale nikoliv příliš silná a nepoddajná.

Nakupujte tak, aby vám nechybělo

K výrobě bytového textilu je ideální metrový textil. Raději si pořiďte více látky – bude se vám hodit v momentě, kdy se něco pokazí. Anebo když zjistíte, že jste vám kvůli chybnému výpočtu chybí. Připočítejte si cca 20 %.

Co se týče výběru designu, je čistě otázkou vašeho vkusu a estetického cítění. Samozřejmě je vhodné přihlížet k celkovému pojetí interiérů a vybrat takové vzory a barvy, které do stávajícího prostředí zapadnou, případně vytvoří stylový kontrast.

Kde seženete kvalitní metrové látky za dobrou cenu?

Na opravdu bohatou nabídku metrového textilu narazíte na www.waldes.cz. Internetový obchod provozuje známá společnost KOH-I-NOOR, která zabývá velkoobchodem i maloobchodem textilní galanterie. V rámci metrového textilu v e-shopu seženete také PVC folie a ubrusy, podšívky, oteplovací materiály, látky pro ruční práce, lehátkoviny, fixační mřížky a pavučinky, vizelíny, náplety a další zboží.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.