Rekonstrukce domu

Střecha na klíč vám ušetří spoustu starostí

Střecha je vizitkou každého domu. Nejen, že by přes ní nemělo zatékat, ale zároveň by měla vypadat k světu. I starší nemovitost může díky vhodně zvolené krytině vypadat lépe, než kdejaká novostavba. A protože se zima blíží mílovými kroky, měli byste zkontrolovat, jak je na tom ta vaše. Ať už stavíte nový dům a blížíte se do finále, nebo jen potřebujete rekonstruovat současnou krytinu, máte nejvyšší čas.

Ušetřete si starosti a přijďte k hotovému

Realizace střechy není otázkou jednoho odpoledne. V případě složitějších konstrukcí se může celý proces protáhnout a kvůli nezodpovědnému přístupu chybně zvolené stavební firmy značně zkomplikovat. Základním předpokladem spokojenosti je tedy právě výběr společnosti, která se stavby zhostí. Chcete-li si ušetřit spoustu starostí, obraťte se na společnost Střechy Novák, která se zabývá nejen rekonstrukcí krytiny, ale nabízí i střechy na klíč.

Několik snadných kroků k nové střeše

Na Střechy Novák se můžete obrátit telefonicky či vyplněním objednávkového formuláře na webu strechy-novak.cz. Následuje cenová kalkulace a zpracování projektu ve 3D podobě. Po odstranění zjištěných chyb a doladění následuje podpis smlouvy. Od této chvíle se nemusíte o nic víc starat – bude vám předána kompletně hotová střecha, která stoprocentně odpovídá vašim představám.

Proč právě Střechy Novák?

Na otázku, proč si vybrat střechu na klíč právě od této společnosti, existuje jednoduchá odpověď. Střechy Novák působí na trhu již roku 2000 a může se pochlubit mnoha působivými referencemi. Pro pracovníky firmy je chůze po šikmém povrchu stejně přirozená, jako chůze po zemi. Snaha pro osvojení každé technické nuance vede k neustálému zlepšování a zkvalitňování práce. Každá zakázka je pro firmu výzvou a snaží se její realizaci provést k maximální spokojenosti klienta.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.