Obyvatelé Brna mají štěstí. Mohou oslovit zkušené instalatéry a topenáře z INSEBO

Hledáte někoho, kdo by se zhostil rekonstrukce vašeho bytového jádra nebo rovnou celého bytu? Pokud jste doposud potkávali samé fušery a nabyli jste dojmu, že je o šikovné topenáře a instalatéry nouze, obraťte se na firmu INSEBO s.r.o. Tedy samozřejmě v případě, že bydlíte v Brně nebo přilehlém okolí. Brněnská společnost se zmíněnými pracemi zabývá již od roku 1991 a patří k předním specialistům v regionu. Firemní filosofie hovoří jasně – nabízet vysoce kvalitní služby a to na všech úrovních činnosti. A právě v tom tkví rozdíl mezi INSEBO a drtivou většinou konkurence. O tom, že pracovníci pečlivě dodržují technologické postupy a své práci skutečně rozumí, nemůže být pochyb. Důkazem je dlouholetá působnost na trhu a postupné rozrůstání firmy, která dnes čítá několik desítek zaměstnanců.

Nezáleží na tom, zda potřebujete utáhnout kapající kohoutek nebo zrekonstruovat celý byt. Topenáři Brno se nezaleknou žádné zakázky a mají velmi široký záběr. Každé zakázce, byť sebemenší, předchází odborná konzultace a tvorba nabídky. Právě tak totiž vypadá férový přístup k zákazníkům. Pojďme se však společně podívat na konkrétní práce, ve kterých vám budou topenáři a instalatéři v Brně nápomocní.

Provádí plynoinstalační, vodoinstalační a kanalizační práce, realizují rozvody vody ve všech typech objektů, montují vodoměry a vodárny, mění odpadní a vodovodní stupačky a montují domovní vodoměry a vodárny. Zkušení topenáři v Brně zajišťují nejen dodávku, ale samozřejmě i kompletní realizaci ústředního a podlahového topení, provádí rozvody a vyřeší veškeré požadavky s ohledem na topení a vytápění.

INSEBO zaměstnává jen vysoce kvalifikované pracovníky. Ti neusínají na vavřínech a neustále se vzdělávají a osvojují nejnovější technologické nuance. Skvělým příkladem jejich umu je blesková rekonstrukce koupelny, kterou zvládnou již za dva týdny. A to od od A do Z. Staré a nevzhledné umakartové jádro, které v koupelně straší ještě od minulého režimu, nahradí novým sádrokartonovým nebo probetonovým. Nainstalují vodu, odpad a elektřinu a provedou pokládku obkladů a montáž veškerých doplňků. Stejně si počínají i v případě rekonstrukce celého bytu. Instalatéři a topenáři Brno hravě zvládají podlahářské práce, opravu omítky, výrobu nábytku nebo výměnu interiérových dveří. Nevěříte? Přesvědčte se sami. Na firemním webu insebo.cz najdete nejen kontaktní informace, ale i fotogalerii s ukázkami již realizovaných prací.