Rekonstrukce domu

Opravy a rekonstrukce střech pro region České Budějovice

Nejdůležitější je prý mít střechu nad hlavou a pravdivost tvrzení poznáme na vlastní kůži v momentě, když přes ní začne zatékat. A protože žádná střešní krytina nevydrží věčně, i vy se jednoho dne dostanete do situace, kdy vám nezbude, než ji nechat zrekonstruovat, nebo ji kompletně vyměnit. Neoplýváte-li klempířskými a pokrývačskými zkušenostmi, nechte výměnu/opravu střechy na někom, kdo vám zaručí stoprocentní výsledek. V regionu Jižních Čech je to firma Tomi, která se v oboru pohybuje již od roku 1997.

Firma Tomi, to jsou pokrývači a klempíři České Budějovice a okolí, kteří disponují zkušenostmi a moderním. Každá střecha je jiná a proto volí individuální přístup nezávisle na velikosti zakázky. Důležitá je kvalitně odvedená práce a spokojený zákazník, protože jedině tak lze v tomto oboru držet krok s těmi nejlepšími. A vzhledem k téměř dvacetileté působnosti na trhu je zřejmé, že klempíři a pokrývači České Budějovice zásadu striktně dodržují. Jak mohou pomoct vám?

Střechy České BudějoviceProfesionálové z firmy Tomi nabízí realizaci nové střechy na klíč od A do Z. Celý proces začíná odbornou konzultací a vypracováním projektu či zpracováním vámi dodaného návrhu. Se všemi kroky budete vždy seznámeni a to samé platí i o ceně. Spolehlivost, dodržování termínů a transparentní jednání v tomto oboru nejsou samozřejmostí, ale v případě českobudějovické firmy se žádných „zádrhelů“ nemusíte bát.

Pro pokrývače a klempíře nepředstavuje žádný problém krytí šikmých ani plochých střech, montáž dřevěného šindele, střešních oken a vikýřů. Volba střešní krytiny je zcela ve vaší režii, ale samozřejmě si můžete nechat poradit.

V portfoliu řemeslnických služeb nechybí ani zpracování plechů z klasických materiálů (mědi, pozinku, olova) a ušlechtilých materiálů (předzvětralý zinek). Firma Tomi provádí také moderní i klasické metody spojování a tvarování (lepení, nýtování, letování či tenkostěnné sváření) a má praxi i v zámečnictví. Můžete se na ni obrátit také s požadavkem na výrobu konstrukce z tyčových nebo tenkostěnných profilů. Chcete se dozvědět další informace a prohlédnout si realizované střechy České Budějovice? Společně s kontakty je najdete na www.strechytomi.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.