Zahrada a rostliny

Solární sprcha na zahradu pro příjemné osvěžení a hygienu

Také se nemůžete dočkat letošní koupací sezóny? Zima je sice v plném proudu, ale kdo je připraven, není překvapen. A vy se na koupání můžete připravit pěkně v předstihu. Co byste řekli na to, kdyby voda v bazénu zůstala čistá mnohem déle? Řešení je snadné, pořiďte si solární sprchu na zahradu!

Solární sprchy na zahradu umožňují sprchování před vstupem do bazénu, čímž se výrazně snižuje množství nečistot, které se dostanou do vody. Díky sprše nebudete navíc muset absolvovat koupel doma. To samé platí i naopak, po vodních radovánkách vás proud vody očistí od látek obsažených v bazénové vodě (např. od chloru).

Osvěžení pod proudem ohřáté vody je příjemné. Solární sprchu samozřejmě neocení jen majitelé bazénů, ale každý, kdo se často pohybuje na zahradě. Pokud bazén nemáte a trávíte spoustu času na čerstvém vzduchu, jistě vám přijde osvěžující sprška vhod. Sprchu využijete také v momentě, kdy dokončíte „špinavou“ práci. Omyjete si ruce, aniž byste museli do koupelny dovnitř domu.

Solární sprcha je ekologická a ekonomická zároveň. Voda se ohřívá sluneční energií, kterou zachycuje solární kolektor. Během slunečného počasí ji budete mít neustále k dispozici.

Pokud vás variabilní možnosti využití solární sprchy zaujaly, vyberte si některý ze stylových modelů na www.ekupectvi.cz.

Zmíněný prodejce má v nabídce také bazény, solární plachty, houpací sítě a v neposlední řadě populární lahve na pití EQUA. Během léta dostatečný příjem tekutin ještě důležitější něž po zbytek roku a jsou to právě stylové lahve, které vám dodržování pitného režimu. Lahve EQUA jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu, vydrží až 10 let a jsou plně recyklovatelné.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.