Neztrácejte čas bloumáním po nákupních centrech a dejte na naše zaručené tipy na vánoční dárky!

Období před vánočními svátky by se mělo nést v duchu pohody a rozjímaní, ze kterého nás může vyvést jen skutečnost, že jsme se ještě nepustili do nákupu vánočních dárků. Jste na tom podobně a nechcete trávit zbytečně moc času pochůzkami po nákupních centrech? Prozradíme vám několik zaručených tipů na dárky, které nenabourají váš rozpočet a zároveň s nimi nešlápnete vedle. Pohodlně se usaďte, nákupy právě začínají!

V katalogu Tchibo nenajdete jen kávu

Možná vás to překvapí, ale pátrání po vánočních dárcích započneme u společnosti Tchibo. Dodavatel stejnojmenné prvotřídní pražené kávy (a mimo jiné také kávy Jihlavanka a luxusní značky Davidoff) totiž nabízí i pestré spektrum spotřebního zboží. V současné době u něj nakoupíte úžasné vánoční dekorace v podobě ozdob na stromeček, dekorativních figurek, svíček, věnců a spoustu dalších doplňků s vánoční tématikou. Vraťme se však k dárečkům. Tchibo je pro spoustu zákazníků synonymem pro kvalitní a cenově dostupné oblečení a aktuální kolekce čítá především zimní garderóbu. Nechcete-li při výběru dárků šlápnout vedle, pak bude oblečení správná volba. Ve virtuálních regálech seženete zimní bundy, které se obdarované osobě budou hodit nejen na sjezdovku, ale také čepice, šály a další doplňky, které ji zahřejí. A pokud se v módě neorientujete, potěší vás přítomnost šperků z drahých kovů. Zdá sáhnete po stříbrných ozdobách se zirkony, nebo zlatu vykládaném diamanty, je otázkou vašeho rozpočtu. Nebude-li se vám současný Tchibo cz katalog zamlouvat, nepanikařte a pár dní vyčkejte. Prodejce sortiment pravidelně obměňuje a třeba se vám trefí do vkusu příště. A pokud přeci jen ne, jednoduše se po dárcích poohlédněte jinde. Máme pro vás v rukávu ještě jeden tip. Jde o ryze ženský dárek, ale vsadíme se, že ho pánové něžnému pohlaví ve skrytu duše závidí.

Nejpohodlnější boty na světě

A o čem je řeč? No přece o nejpohodlnější obuvi na světě! Dámské baleríny se v posledních letech těší obrovskému zájmu žen všech generací a v případě modelů od známých výrobců se opět nemusíte obávat, že by obdarovaná dárek odložila do skříně. Respektive ho odloží, ale hned z jara balerínky z krabice vytáhne. Dámská obuv je často o kompromisech. V případě balerínek se nic takového nekoná. Představují unikátní kombinace elegance, posledních trendů a komfortu. Nezáleží na tom, jaký styl oblekání budoucí majitelka vyznává, vzhledem k množství designových variant, které na damske-baleriny.eu najdete, určitě vyberete ty správné! A potěší vás i garance nejnižší ceny a poštovné při nákupu nad 1000 Kč zdarma. Tak šťastné a veselé vánoce! Baleriny

Publikováno: 04. 12. 2013

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam