Kuchyně

Kvalitní japonské nože Tojiro vám pomohou vyhrát nelítostný boj v kuchyni

Kuchyně je bojiště, na kterém zvítězí jen ti nejoddanější. Samurajové, jejichž vůle je natolik silná, aby dokázala zlomit i ty nejtvrdší protivníky. Patříte mezi ně i vy, nebo se vždy, když se na obzoru objeví nějaká překážka, vydáte úprkem do nejbližší restaurace? Naštěstí pro vás, ještě není nic ztraceno. Možná vám nechybí kuráž, ale jen správné vybavení. Jako správní samurajové si i vy zasloužíte prvotřídní ostří, které projede tělem protivníka jako kostkou másla. Zasloužíte si originální japonské nože Tojiro!

Nůž, který se jen tak neztupí a vydrží ostrý jako břitva, by měl být nedílnou součástí každé kuchyně. Práce s lehkým, perfektně vyváženým a ergonomickým nožem je příjemná. Má-li vás příprava jídla opravdu bavit, pak se bez kuchařské nožů Tojiro neobejdete. Zajímá vás, v čem jsou tak výjimečné a proč se do nich v momentě, kdy poprvé uchopíte rukojeť, zamilujete?

Japonci v oboru nožířství vždy patřili k nejlepším na světě a kvality kuchařských nožů Tojiro Japan to potvrzují. Čepel z rychlořezné oceli je velmi odolná a je v dokonalé harmonii s dřevěnou rukojetí. Japonský výrobce nabízí pestré spektrum nožů, které jsou určeny pro specifické účely. Nechybí však ani univerzální modely, se kterými hravě zvládnete všechny běžné činnosti.

Buďme však trochu konkrétnější. Kupříkladu japonský nůž Tojiro Nakiri na první pohled připomíná sekáček na maso, ale s ním by rozhodně neměl být zaměňován. Ostří tohoto nože je hladké a tenké a je předurčeno pro přípravu zeleniny, sekání koření a bylinek. Naopak není vhodný k porcování ryb.

Tojiro Nakiri

K porcování ryb, ale také pečeného masa a v neposlední řadě i výše zmíněné zeleniny, slouží hybridní nůž Kiritsuke Gyuto. Ocel tohoto meče, tedy pardon – nožem, je tvrdá a ostrá a před korozí ji chrání speciální vrstva zvaná Kuro-uchi. Celkový dojem tohoto hybridního kuchařského nože umocňuje světlá rukojeť ze dřeva Ho (magnolie).

Tojiro Kiritsuke

Jste nadšení? Pokud ve vás kvalitní japonské nože Tojiro vzbudily emoce, nedivíme se. Skutečně takové jsou a budou vám věrně sloužit třeba po zbytek života. U nás je můžete zakoupit na www.hamono.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.