Zahrada a rostliny

Zahradní nábytek Doppler: Buďte nároční a dopřejte si skvělé posezení!

Není nad posezení na čerstvém vzduchu. Máte-li před domem zahradu, můžete si gratulovat. Pravděpodobně se již nemůžete dočkat prvního prosluněného víkendu, kdy oslavíte příchod jara grilovačkou v rodinném kruhu. Představte si tu pohodu, kdy sedíte na svém novém zahradním nábytku a plnými doušky nasáváte příjemnou atmosféru… Cože? Vy snad nemáte na čem sedět? Ohyzdné plastové židle nechte zahálet v garáži a pořiďte si stylovou sestavu, která váš prožitek z pobytu na zahrádce umocní. Prozradíme vám, proč si pořídit zahradní nábytek značky Doppler!

Z rodinné firmy renomovanou značkou

Doppler je rakouský výrobce, který je na trhu téměř 70 let. Původně rodinná firma postupem času rozrostla do velikosti renomovaného evropského subjektu, který prodává zahradní nábytek ve většině evropských zemí. Filosofií společnosti bylo nabízet kvalitní výrobky za přijatelnou cenu. Nutno podotknout, že své zásady Doppler ctí dodnes. Sortiment seženete ve všech známějších velkoobchodních řetězcích jako Bauhaus, OBI a další.

Zahradní nábytek Doppler snoubí vynikající dílenské zpracování, kvalitní a snadno udržovatené materiály (v široké škále najdete umělý ratan, dřevo, ocel i odolné plasty) a jedinečný design. Toužíte-li po luxusně vyhlížející sestavě nábytku, který hravě odolá povětrnostním vlivům, není co řešit.

Doppler, to jsou i krásné polstry a slunečníky

Sortiment značky Doppler je mnohem širší. Nechybí bohatá nabídka polstrů, přičemž si můžete nechat vyrobit i polstry na míru s vlastním potiskem. Unikátní design propůjčí vašemu zahradnímu nábytku punc exkluzivity!

Na vaší zahradě by neměl chybět ani praktický a neméně vkusný slunečník Doppler. Vyberte si z pestrého spektra barevných a velikostních provedení ten správný model. Nechybí ani moderní výkyvné slunečníky a elegantní sluneční clony. Nepříjemné sluneční paprsky nebudou mít žádnou šanci!

Preferujete-li pohodlný nákup z domova, zamiřte na www.dopplershop.cz. Prodejce nabízí všechny produkty značky Doppler na jednom místě. V nabídce nechybí ani deštník, který vás nenechá ve štychu ani za psího počasí!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.