Bazény

Vhodně zvolený nadzemní bazén nabízí víc než jen letní osvěžení

Léto bez vody není léto a ani vy si zřejmě bez ní nedokážete prosluněné dny představit. A není nic příjemnějšího, než pohodové brouzdání ve vlastním bazénu přímo před domem. Jen si to představte – zatímco je na místním koupališti opět „hlava na hlavě“, vy máte kolem sebe prostoru na rozdávání. O čistotě vody se raději ani nezmiňujeme; ta vaše bude křišťálově čistá po celé léto a díky solárnímu ohřevu v optimální teplotě takřka okamžitě. Počkat, vy snad patříte k těm, kteří ještě vlastní bazén nemají a nemůžete si dovolit nákladnou výstavbu zabudovaného bazénu? Přesvědčíme vás o tom, že i nadzemní bazén může být skvělá volba.

Zabudovaný bazén evokuje luxus, o tom žádná, ale jeho realizace je velmi nákladná a navíc i časově náročná. Ale stále se nabízí možnost pořízení nadzemního bazénu, který je mnohonásobně levnější a přesto vám nabídne perfektní zázemí pro vodní hrátky.

Škarohlídové namítnou, že nadzemní bazény vydrží jen několik sezon a nejsou ani zdaleka tak prostorné, jako zabudované varianty. Toto tvrzení je samozřejmě zcestné a kvalitní nadzemní bazén vám bude velmi dlouho věrně sloužit. Příkladem budiž nadzemní bazény Marimex, které patří k absolutní špičce na trhu.  A co se týče dispozic, je jen na vás a dispozicích vaší zahrady, jestli sáhnete po menším bazénku, nebo kolosu jako je model Tahiti s rozměrey 4,88 x 9,75 x 1,32 m.

Bazén TahitiStavbu nadzemního bazénu zvládnete i svépomocí (nebo s další osobou, v závislosti na velikosti bazénu) a samozřejmě nebudete potřebovat stavební povolení. Můžete ho umístit na jakémkoliv rovném zpevněném podloží a to bez nutnosti náročných terénních úprav. Velikost nadzemního bazénu volte podle toho, kolik se v něm bude obvykle koupat osob a zohledněte i to, zda ho budou využívat malé děti. Nechcete-li však dělat kompromisy ohledně hloubky, pořiďte jim vlastní dětský nafukovací bazének (neboli brouzdaliště) a vy si dopřejte dostatek prostoru ve větším nadzemním bazénu.

Jednička v oboru nadzemních bazénu je… Marimex!

Zmínili jsme, že i nadzemní bazén může vydržet v provozu po mnoho let, ale pouze v případě, že vsadíte na prověřené výrobky. Na českém trhu hrají prim nadzemní bazény značky Marimex, které si můžete prohlédnout a objednat na www.marimex.cz. Marimex nabízí bazény v širokém velikostním spektru – od bazénků pro nejmenší až po rozměrné bazény jako výše zmíněný model Tahiti.

Tip na závěr: Chcete při nákupu nadzemního ušetřit? Kupte si kompletní set včetně filtrace a dalšího příslušenství. Vyjde vás levněji než nákup jednotlivých součástí.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.