Bazény

Vhodně zvolený nadzemní bazén nabízí víc než jen letní osvěžení

Léto bez vody není léto a ani vy si zřejmě bez ní nedokážete prosluněné dny představit. A není nic příjemnějšího, než pohodové brouzdání ve vlastním bazénu přímo před domem. Jen si to představte – zatímco je na místním koupališti opět „hlava na hlavě“, vy máte kolem sebe prostoru na rozdávání. O čistotě vody se raději ani nezmiňujeme; ta vaše bude křišťálově čistá po celé léto a díky solárnímu ohřevu v optimální teplotě takřka okamžitě. Počkat, vy snad patříte k těm, kteří ještě vlastní bazén nemají a nemůžete si dovolit nákladnou výstavbu zabudovaného bazénu? Přesvědčíme vás o tom, že i nadzemní bazén může být skvělá volba.

Zabudovaný bazén evokuje luxus, o tom žádná, ale jeho realizace je velmi nákladná a navíc i časově náročná. Ale stále se nabízí možnost pořízení nadzemního bazénu, který je mnohonásobně levnější a přesto vám nabídne perfektní zázemí pro vodní hrátky.

Škarohlídové namítnou, že nadzemní bazény vydrží jen několik sezon a nejsou ani zdaleka tak prostorné, jako zabudované varianty. Toto tvrzení je samozřejmě zcestné a kvalitní nadzemní bazén vám bude velmi dlouho věrně sloužit. Příkladem budiž nadzemní bazény Marimex, které patří k absolutní špičce na trhu.  A co se týče dispozic, je jen na vás a dispozicích vaší zahrady, jestli sáhnete po menším bazénku, nebo kolosu jako je model Tahiti s rozměrey 4,88 x 9,75 x 1,32 m.

Bazén TahitiStavbu nadzemního bazénu zvládnete i svépomocí (nebo s další osobou, v závislosti na velikosti bazénu) a samozřejmě nebudete potřebovat stavební povolení. Můžete ho umístit na jakémkoliv rovném zpevněném podloží a to bez nutnosti náročných terénních úprav. Velikost nadzemního bazénu volte podle toho, kolik se v něm bude obvykle koupat osob a zohledněte i to, zda ho budou využívat malé děti. Nechcete-li však dělat kompromisy ohledně hloubky, pořiďte jim vlastní dětský nafukovací bazének (neboli brouzdaliště) a vy si dopřejte dostatek prostoru ve větším nadzemním bazénu.

Jednička v oboru nadzemních bazénu je… Marimex!

Zmínili jsme, že i nadzemní bazén může vydržet v provozu po mnoho let, ale pouze v případě, že vsadíte na prověřené výrobky. Na českém trhu hrají prim nadzemní bazény značky Marimex, které si můžete prohlédnout a objednat na www.marimex.cz. Marimex nabízí bazény v širokém velikostním spektru – od bazénků pro nejmenší až po rozměrné bazény jako výše zmíněný model Tahiti.

Tip na závěr: Chcete při nákupu nadzemního ušetřit? Kupte si kompletní set včetně filtrace a dalšího příslušenství. Vyjde vás levněji než nákup jednotlivých součástí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.