Nízkoenergetické bydlení

Postavte si dům bez stavebního povolení

Nebojte se, nebudeme vás nabádat k porušování zákona. Naopak se zaměříme na současný hit v podobě mobilního bydlení. Dřevěné montované domy představují ideální řešení pro všechny, kteří chtějí bydlet rychle, levněji a v neposlední řadě i komfortně. Mobilní domy se vyznačují velmi příznivou cenou, bleskovou realizací, snadnou údržbou a nízkoenergetickým standardem. V celoročním provedení vám nebude chladno ani během zimních měsíců. Domy jsou dostatečně zatepleny a okna navržena z dvouskel.

Širokospektrální využití

Mobilní domy poslouží nejen, jako moderní a levná varianta celoročního bydlení. Stejně dobře zastanou funkci rekreačního objektu, kancelář, vzorkové prodejny, klubovny pro sportovní týmy nebo dočasného bydlení. Pozor, s montovanými domy je to stejné, jako s klasickými nemovitostmi na klíč. K naprosté spokojenosti vede pouze jediná cesta, a to skrze renomovaného výrobce. Vsaďte na českou kvalitu a důvěřujte domům, které jsou montovány u nás, jen nedaleko Prahy. Jak může lidově zvaný mobilheim celoroční vypadat, se můžete podívat na mobilni-domy.in. Po domluvě s obchodním zástupcem si můžete pěkně zblízka prozkoumat vzorový dům. V případě, že se rozhodnete podepsat smlouvu, budete moct bydlet již za měsíc. Ve většině případů se objedete bez stavebního povolení. Každopádně se však doporučuje projednat záměr s místním stavebním úřadem.

Nevýhoda mobilního bydlení

Ptáte se, v čem je háček? I montované dřevostavby mají jednu nevýhodu. Vzhledem k tomu, že se nejedná o nemovitost, je financování možné pouze za předpokladu, že bude zastaveno jinou nemovitostí. Vzhledem k nízké ceně se však jedná pouze o malou pihu na kráse. A abychom nezapomněli, životnost dosahuje díky moderní trámkové kosntrukci z garantovaně sušených a lepených KVH hranolů až sta let.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.