Jak vyčistit fasádu? Sami to pravděpodobně nezvládnete

Fasáda patří mezi exteriérové prvky, které jsou vidět na první pohled a výrazně se podílí na celkovém estetickém dojmu z objektu. V průběhu času se však na původním nátěru usazují organické a atmosférické nečistoty, které dojem z fasády kazí. Pokud je to případ i vašeho bydlení, máme pro vás dobrou zprávu. Líbilo by se vám, kdyby fasáda vypadala opět jako nová i bez toho, aniž by se musela natřít? Profesionální čištění fasád demonstrujeme na službách společnosti AXIOM REAL, která nabízí také protiplísňový nátěr fasády a další služby.

Odborníci ze společnosti AXIOM REAL potvrzují, že čištění usazenin není snadné. Mírné znečištění (v závislosti na typu fasády) lze samozřejmě do jisté míry odstranit i bez asistence specializované firmy, nicméně ve většině případů je mytí tlakovou vodou nebo parou nedostačující. Do boje proti nečistotám tak vstupují speciální přípravky, které jsou určeny pro konkrétní typ povrchu.

Optimální doba pro čištění fasád je cca 5 až 8 let. V praxi však záleží na stupni znečištění. Častější údržbu vyžadují především zateplené domy, protože i částečné znečištění fasády může mít negativní dopad na životnost zateplovacího systému.

myti-fasady

Spolupráce s AXIOM REAL probíhá následovně:

  1. společnost můžete kontaktovat zdarma na zelené lince (800 100 168) nebo emailem
  2. po specifikování požadovaných prací vám odborník sdělí postup práce a přibližnou cenu
  3. ve sjednaný termín se dostaví technik a provede ukázku vyčištění (zdarma a nezávazně)
  4. na základě výsledku dostanete návrh na konkrétní technologický postup a přesnou cenovou nabídku

Na AXIOM REAL se můžete obrátit i z jiných důvodů, než je běžné čištění fasády. Odborně vyškolení pracovníci si hravě poradí také s písněmi – protiplísňový nátěr vaši fasádu ochrání dlouhodobě a odolá slunečnímu záření i vnějším vlivům.

Chcete-li se o čištění fasád dozvědět další informace, pokračujte na www.cisteni-fasad-ars.cz.

Publikováno: 30. 06. 2015

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: čištění fasád | protiplísňový nátěr