Reality

Spolupráce s realitní kanceláří vám může ušetřit spoustu času a starostí

Jste ve svém současném bytě namačkaní jako sardinky, nebo jen zkrátka toužíte po něčem luxusnější? Není na co čekat. Současná situace na hypotéčním trhu hraje žadatelům o úvěr do karet. Otázkou je, zda se do hledání nového bydlení pustit po vlastní ose, nebo se obrátit na realitní kancelář. Koupě bytu nebo domu bez realitky je tak trochu trendy, alespoň dle některých médií, která makléře prezentují jako dravce prahnoucí pouze po vlastním zisku. Skutečnost je ale „trochu“ jiná.

Pro někoho, kdo má s koupí a prodejem nemovitostí zkušenosti, je spolupráce s realitní kanceláří zbytečná. Pokud se v segmentu orientujete a víte, kde hledat kupce (respektive prodejce) a máte dostat času, směle do toho. V opačném případě se vám kooperace s makléřem rozhodně vyplatí.

Realitní kanceláře dokáže prodat vaši nemovitost velmi rychle a postará se také o právní stránku transakce. Zároveň vám doporučí vhodné bydlení, které odpovídá vašim požadavkům. Zaplatíte sice provizi, ale vyhnete se řadě případných problémů. Navíc ušetříte spoustu času a čas jsou přece taky peníze. Zkuste na celou záležitost pohlížet podobně jako to děláte v jiných situacích. Když se vám porouchá automobil, pravděpodobně se vydáte do servisu a neřešíte, že si mechanik naúčtuje nemalou částku za práci.

Klíč k úspěchu, tedy vaší spokojenosti, tkví v samotném výběru realitní kanceláře. Nebudeme si nic nalhávat, v tomto oboru působí také nespočet nesolidních společností. Proto jděte „na jistotu“ a obraťte se na realitku, za kterou hovoří letitá působnost na trhu. A když už jsme u toho, mezi ty nejznámější patří firma Century 21.

Realitní kancelář Century 21 vznikla v roce 1971 a v současné době má na celém světě cca 8 000 poboček. Na odborníky se samozřejmě můžete obrátit i u nás. Pomohou vám s prodejem současného i s hledáním nového bydlení. Zajistí kompletní servis od A do Z, tedy od nafocení vašeho bytu/domu, i s přípravou veškeré smluvní dokumentace. V neposlední řadě také s výběrem úvěru a ve finále i se stahováním. Zajímají vás podrobnosti? Najdete je na www.century21.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.